Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Egér! Nem hat a ragcsáló irtó...

Egér! Nem hat a ragcsáló irtó pép? Immunisak? Mit tegyek ki ? Parafinkockát nem eszik .

Figyelt kérdés

A ház amit vettünk tele van egérrel. Folyamatisan dobalom ki a protect ragcsálóirtó pépet, és juni 1 óta még mindig feltabálják van hogy 1 hetig nem nyulnak hozzá aztán eltünik, A padlásra a fészerbe a lakásba is tettem,a lakásban etetődobozokat.

Elkepzelhető hogy immunisak vagy ilyen sokan vannak?


2020. júl. 22. 17:55
 1/8 anonim ***** válasza:
60%

Nagyon gyengék a mai mérgek az az igazság. Nekünk a padlásra költöztek be télen, meg lehetett őrülni a hangtól, nálunk sem ették a mérget, plusz én személy szerint nem szeretek ölni.

Borsmentaolajba itattam vattákat, és teledobáltam a padlást, 2 hét alatt elmentek.

2020. júl. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Közforgalmú szerekkel semmit sem érsz el, bízz meg egy egérirtó céget.
2020. júl. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A borsmenta olajos vattát hogyan tetted ki és mennyire itattad be, mennyit tettél ki és mire ? Nekünk a padlás poros régi.
2020. júl. 22. 18:33
 4/8 anonim ***** válasza:
Egérragasztó. Volt egy időszak, amikor nekünk is volt egy egércsalád, ami befészkelt, 3-4 egér. Minden sarokba, hűtő mögé, gáztűzhely alá, a mosogató alá, meg minden lehetséges vonulási úthoz tettünk ki. A ragasztó közepébe tettünknegy pici kocka füstöltszalonnát, és egy órán belül az összes egér belement.
2020. júl. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 mindentudó99 ***** válasza:
Pedig az a pép a legjobb. Én ultrahangos riasztót vettem. Nem hittem benne de bevált. Nem házban használom. Egy terménytarolóban ahol 20 mázsa búza kukorica van. Par nap kellett mire mind eltünt. Hihetetlen de eggy sincs
2020. júl. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Melyik ultrahangos riasztó vált be?
2020. júl. 22. 20:55
 7/8 mindentudó99 ***** válasza:
Sajnos nem találom azt a tipust. Én úgy vettem hogy nem legolcsóbbat választottam. Nem is drágát. 6500 forint volt. Olyat vegyél ami konektorba dugva működik. Vettem kettőt. Egyik a garázsban van
2020. júl. 23. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A pép a legjobb. Nem a bromadiolon hatóanyagú, hanem a brodifakum, ilyent vegyél.

Olyan sokan vannak, hogy mindig jönnek újabbak. Amikor egy hétig nem tűnik el, az azért van, mert ami ott lakott, az feldobta a bakancsot, és egy hét múlva jön újabb.

2020. júl. 25. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!