Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Padlásról hogyan tudom számüzn...

Padlásról hogyan tudom számüzni a nyestet?

Figyelt kérdés
2020. okt. 20. 09:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Valami zajkeltő eszközzel..

Akár egy régi elemes rádió, amit teljes hangerőre kapcsolva üzemeltetsz.

2020. okt. 20. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Írnak majd mindenféle marhaságot -mint az 1-es is- de sajnos mindegyik hatástalan.


Viszont vannak erre szakosodott cégek akik vállalják, hogy csapdával befogják, de nem olcsóak.

2020. okt. 20. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Évek óta küzdök a problémával de se lámpavillogtatás, se rádió, se kutyaszőr stb...stb... nem használt.

Túl okosak.

Ráadásul -többször is láttam, hogy- a falon is simán felfutnak.

Csapdát vásároltam, de csak sünt és macskákat fogtam vele. A nyest nem ment bele.

2020. okt. 20. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
93%

Csak úgy, hogy megszünteted a bejutási réseket, hézagokat.

Én már 40 éve élek úgy egy manzárd lakásban, hogy felettem nyest(ek) él(nek). Nyári párzási időszakban iszonyú rumlit rendeznek, meghallom, amikor hajnalban visszatér a vadászatról. Évente párszor össze kell takarítani az ürüléket. Sajnos régi és nagy a tetőtér, a deszkázat helyenként korhadt, rések vannak rajta. Viszont egy kártevőírtó valamikor azt mondta, hogy el kell dönteni: nyest vagy egerek ?

2020. okt. 20. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
92%
Nem igaz, hogy nem lehet őket elzavarni. Én is végigpróbáltam mindent vagy 15 évig küzdöttem ellenük eredménytelenül: rádió teljes hangerővel, folyamatos kutyaugatás internetről, riasztó, kutyaszőr és ürülék, kénégetés, mind hasztalan volt. Viszont mikor a benzines kaszálógépet eresztettem kb egy óráig és a teljes padlástér tele volt füsttel, na meg a zaj, tulajdonképp az egész tető rezgett bele, ahogy a motor működött, ez megtette a hatást. Elmentek, és kb 5 év után próbálkoztak újra, vagy lehet már más pár jött, készültek lekölykezni, de a kaszálógéppel más belátásra bírtam őket, és azóta nem jelentkeztek többet. Azért nagyon aggódtam, nehogy a néha kijövő szikrától meggyúljon a tető, néha felnéztem, és miután már leállt a gép, még órákig ellenőriztem, de nem volt baj.
2020. okt. 23. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
31%
Kisállat riasztó. Nézz körül a neten, nagyon hatásos.
2020. okt. 25. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 szemes géza válasza:
töltsél egy nagyobb hordót félig vizzel annyira kiváncsiak hogy belemennek de csak te tudod kiszedni és elvinni messzire mert ha közelre viszed visszajönnek .Hat hónap után már nem találnak vissza .
2020. okt. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"Nem igaz, hogy nem lehet őket elzavarni.

Én is végigpróbáltam mindent vagy 15 évig küzdöttem ellenük eredménytelenül"


:))

2020. okt. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Egyet értek az elözővel.Ezeknek a "kis állatoknak" kicsi a fülük,vagyis magas hangokat jobban hallanak.Ultrahang a megoldás!Árulnak eletrtomos patkány meg denevér riasztót.Én patkányokat a mennyezet közből üzemanyaggal kergettem el.Az agyag a benzint gyorsan beszívja és sokáig büdös.Még az embereket is elkergeti! :)
2020. okt. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Tehát akinél nyest van, az vigyen fel pár marmonkanna benzint és locsolja szét a padlásán.

Igazán egy okos ötlet.

2020. okt. 27. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!