Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Pontban háromnegyed 2 után...

Pontban háromnegyed 2 után pár perccel már szinte minden éjjel felébreszt egy motoszkálás, ami pont a fejem fölül jön a padlásról. Mi lehet az?

Figyelt kérdés

Volt fent egérírtó, de azt mondta semmi nyomát nem látni, hogy bármilyen állat lett volna ott fenn. Én meg voltam győződve róla, hogy menyét, de semmi ürüléket vagy kárt nem tapasztalt.

Ő rovarra tippelt, de amilyen ricsajt csapott ma este, az alapján biztos, hogy nem egy kis rovar.

Olyan volt, mintha gurított volna maga előtt egy kis vasgolyót, ami vegig hangosan gurult a fa padláson, ő meg futott utána. Erre keltem föl, azóta nem hallottam.

Mi a fene lehet?



2015. nov. 4. 02:10
1 2
 1/11 anonim válasza:
Van éjszakai áram a házban, illetve van kötve rá valami?
2015. nov. 4. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
hogy éjszakai áram van e, arról nem tudok, de a padláson van egy internet elosztó. Nem hiszem, hogy az árammal lenne a gond. Többektől hallottam, hogy ők is úgy hallották, mintha vas golyó gurulna a padláson, pedig nyest volt csak. Valószínűleg hozzánk is az költözött be, de hogy lehet, hogy nem hagy nyomot? ürüléket például.
2015. nov. 4. 02:49
 3/11 anonim válasza:
Arra gondoltam, hogy pl ha bekapcsol az éjszakai áram és működésbe lép a bojler, akkor egy esetlegesen mellette alvó rágcsáló felriadhat ennek hatására. Mert egyébként elképzelhetetlennek tartom hogy egy nyest a karóráját figyelje háromnegyed 2-ig, hogy konzerdobozokat tologathasson a padláson. :)
2015. nov. 4. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

nyestről elképzelhető.

szórj valami lisztet vagy hasonlót a padlásra, hátha lesznek nyomok benne.

2015. nov. 4. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
48%
Fölöttem nyest van már vagy 40 éve, persze nem ugyanaz, mert rövid életűek, de egy mindig beköltözik. Hasonló zajt csinál, néha párzási időszakban meg jön egy másik és ketten hancúroznak. Időnként a padláson változik az éjszakai tartózkodási hely, a kaparászás meg időnként olyan, mintha csak pár centire volna a fejem felett.
2015. nov. 4. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Nem halt meg régebben valaki abban a házban? A szelleme kísérthet. Ki kéne hívni egy szakembert.
2015. nov. 4. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szerintem is nyest lehet, főleg ebből a gurgulászásból.

Én jó büdös, kínai piacos hamis parfümmel védekeztem ellenük: le kell fújni azokat a részeket ahol közlekedni szoktak (vagy ha ezt nem látod, akkor ott, ahol közlekedhetnének), a szag zavarja őket és továbbállnak. Mondjuk lehet csak a szomszédig, de ez benne van a pakliban.


#6 - menj vissza az ezotériába lécci...

2015. nov. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"#6 - menj vissza az ezotériába lécci..."


Ennél jobban? Hát legyen. Megnézted a telek adatlapját? Nem lehet hogy egy indiántemetőre épült a ház, amit az ellenséges törzs éjjel háromnegyed kettő után pár perccel feldúlt, és a kísértő halott lelkek hangjait hallod?

2015. nov. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
#8 - Te is tudod, hogy arra gondoltam, hogy az "Otthon >> Kártevők" kategória helyett inkább az "Ezotéria" kérdéskörben vezesd elő az ilyen ötleteidet.
2015. nov. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

igen a ketfele poent (indian temeto es halott kislany szelleme) mar mindenki elütötte. meg kéne mar ujjulni, mert unalmas ugyanazt hallgatni mindig!

koszi a valaszokat!

2015. nov. 27. 09:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!