Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Egér baj ellen mi a legjobb...

Egér baj ellen mi a legjobb kártevőírtó?

Figyelt kérdés
Nagyjából október végén kezdődött a kálvária. Észrevettük, hogy egér van,oké méreg plusz ragacs, szuper volt baj nincs baj. Majd jött a következő. Jó, van ilyen, ragacs,méreg, végre vége. Ez volt tegnap. Ma hajnalban arra kelek, hogy megint rág egy. Kitéve a méreg, elő elő bukkan. De rágja a plafonom, a falam, és rohadtul féltem a szobámat. Macska kizárt, olyan helyen lakok ahol pik-pak elüti a kocsi, plusz van egy benti kutyám. Nem, ő nem fogja megfogni. Valami hatásos rágcsáló riasztó? Márka, név, és árkategória úgy nagyjából. Én ezt már ideggel nem bírom, rettegek az egerektől, undorodom tőlük, nem bírom ezeket a kártevőket. Éjjelente nem alszok,pánikrohamom van tőlük, rettegek az estéktől hogy mi lesz. Már nappal sem merek idebent lenni, alig aludtam a héten is. Kell valami hatásos megoldás ami 100%ban használ. Valami kis készülékre gondoltam, mert ez már tűrhetetlen. Bármit elfogadok ajánlatnak, csak mondjátok mi vált be!

2020. dec. 6. 13:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem létezik ilyen, amit szeretnél. Ezek a kis készülékek nem érnek semmit, hacsak azt nem vesszük érdemnek, hogy vékonyabb lesz tőle a pénztárcád. Használd az eddigi dolgokat, plusz gátold meg az újabb egerek bejutását, a kültérre nyíló lyukak betapasztásával, meg a tető egérbiztossá tételével, mert az egér a kőporos falon is felmászik. Egyszer majd elfogynak, ha szorgalmasan fogdosod őket.
2020. dec. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem amióta nincs kutyám, azóta jönnek a kóbormacsekok, és lerendezik a brigádod. Rendszeresen félbeharapott egerek vannak a kertben, onnan látni a nyomukat.

De nálam patkány is van, na az már bonyolultabb.

Ultrahangos riasztó csak felidegesíti őket, és a kutyód se nagyon fog neki örülni, ő is hallja.

Meg ha van mire menjen az egér, akkor ez egy szinte végtelen történet, ha Te akarod megfogdosni őket. Sok macska az beválik.

2020. dec. 9. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha már ilyen rohamaid vannak, akkor érdemes lenne felkeresned egy pszichológust, mert ez nagyon nem normális!
2020. dec. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Köszönöm a tanácsod de mentálisan teljesen egészséges vagyok, csak tudod irtózok ezektől a mocskoktól. Nem tudom te undorodsz e valamitől, de marha kíváncsi lennék, ha neked kéne együtt élned vele, mennyi örülnél neki. Észosztást légyszi ne itt. Ha nem tudsz segíteni, tekerj tovább. Ennyire egyszerű.

2021. jan. 26. 10:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!