Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Az asztalom alatt egy csomó...

Az asztalom alatt egy csomó muslica van. Hogyan lehetne őket eltávolítani? Mindenképp rovar írtót kell hívni, vagy kártevőírtót hívni?

Figyelt kérdés
2016. júl. 14. 17:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Elég lenne az erjedő rohadó dolgot eltávolítani ugyanis arra mennek.
2016. júl. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen, a muslinca italból és gyümölcsből jön. Ideje lenne kitakarítanod. :-)

Lehet ez egy ott maradt dinnye héj, vagy egy fél pohár bor.

De akár egyetlen barackmag is.

2016. júl. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ja és nem arra mennek, hanem abból kelnek ki!
2016. júl. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egy kis edénybe (pohár) egy kis citromot facsarunk és felöntjük kevés sörrel. Ez megbolondítja az ebadtákat és úgy fognak sorakozni az edényen, mint a fecskék ősszel a villanydróton. Habár mind nem pusztul el, de mindenkit békén hagynak. Az edényt tanácsos az ablakra, vagy más hasonló helyre helyezni.
2016. júl. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Nekem hangyák lepték el a kis darab pizzát ami beesett az asztal mögé. Azokat úgy távolítottam el, hogy egy axe spray-t fújtam és egy öngyújtóval meggyújtottam, így sikeresen le lángszóróztam hívatlan hangyabandát.

Muslica ellen is hatékony megoldás lehet.

A gyúlékonyabb tárgyakat pl papír távolítsd el a beavatkozás idejére nekem is kigyulladt egy számla de am' nem vészes. A vezetékeknek nem lesz bajuk csak gyorsan pásztázz a lánggal ide-oda

2016. aug. 12. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!