Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Elektromos rovarriasztókról...

Pisti5356 kérdése:

Elektromos rovarriasztókról szeretnék véleményeket, hogy mennyire hasznosak?

Figyelt kérdés
Megjelentek a hangyák a fürdőszobában. Régebben egy gélt használtam sikerrel, de ha van ilyen elektromos kütyü, ami tényleg jó, inkább váltanék. Konkrét típus is érdekel.

2021. márc. 30. 11:09
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
mit keresnek a hangyák a fürdődben? Nálunk csak a konyhában szoktak lenni, nem tudom a pontos típusát, de "ultrahangos" hangyariasztó a neve, konnektorba kell dugni - ugyan úgy ahogy a szúnyogriasztókat pl és az nálunk bevált.
2021. márc. 30. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem tudom miért ott jöttek elő, eddig a spájz meg a konyha volt a fő célpontjuk. Na mindegy, köszönöm a választ, majd fogok venni, hátha nálunk is beválik.
2021. márc. 30. 12:25
 3/3 anonim ***** válasza:

Amelyik elektromos rovarriasztó vmilyen rovarirtószert párologtat a levegőbe, az hatásos (legalábbis szúnyogok ellen nekem bevált). Az ultrahangos rovarriasztó sz.rt se érnek. Több félét vettem, vissza is vittem mindegyiket, mintha nem is lett volna, semmi hatás.

Hangyák ellen múltkor nagyon bevált a Raid hangyacsapda. Először mennek rá 1000-rel, úgyhogy olyan helyre kell tenni, ahol átmenetileg elviselhető egy rakás hangya, aztán másnapra teljesen kipusztultak.

2021. márc. 30. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!