Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Ki találkozott már ágyi...

Ki találkozott már ágyi poloskával? Hogy lehet kiirtani? Minden komoly válasz érdekel!

Figyelt kérdés

Kérem, segítsen, aki tud.

Hallottam arról, hogy lehet hívni ehhez rovarirtókat, de olyan rémhír is terjed, hogy többet hoznak magukkal, mint amennyit kiirtanak.

Kinek miben van tapasztalata?

Ez rémes :-(



2021. jún. 19. 07:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ mennyire van elszaporodva. Ha még csak pár darab van akkor kiírtható házilag, de ha már nagyon sok van akkor rovarírtó. Én külföldön béreltem egy lakást és ott harcoltam velük 3 hónapig, de nagyon nehéz és drága játék kiírtani őket házi módszerekkel. Az hogy arovarírtó többet hoz szerintem, elég elmebeteg rémhír...
2021. jún. 19. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Németországba kerültem,olyan szállásra hogy televolt . Még akkor volt drága,jó nagyim !Akit felhívtam,mert senki nem tudod tanácsot adni,ágyneműt a legmagasabb hőfokon ki mosni,ágyat nem szabad szét szedni,és utána káliszappanos oldattal kell lespriccelni minden zegét-zugot. Arány 1-liter meleg vízbe,1dl káliszappan .

Lényeg a poloska,éjjeli állat,nem szereti a meleget,és az ágyak illesztésébe,csavarjainál lakik.

2021. jún. 19. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ágyak illesztésébe IS lakik. Képkeret, matrac, fa csapolások illesztései, konnektor belseje, szegélylécek mögött, csillár kötésdoboz stb.... Sokszor antik tárgyakkal vagy kidobott matraccal hozzák be a lakásba.
2021. jún. 19. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!!!! Megpróbálom ezt a káliszappanos tisztítást.

#1 igen elég elmebeteg rémhír szerintem is, pár éve tv-ben hallottam.

De már hosszú ideje vesződök velük sajnos. Eddig csak a mosást és a gyakori porszívózást próbáltam, de csak egy ideig volt hatásos.

2021. jún. 19. 07:57
 5/6 Pók Beáta válasza:
Rovarírtó két hetente.Aztán két hét elteltével ágynemű 60 fok mosás.Másik írtás előtt gőzkacsa benne fél deci ecettel.Ezzel kigőzölni mindent.De nekem a denaturált szesz fújás is hasznos volt.Nagy elszaporodás miatt még lehet az ágy körül petróleumot fújni.Ettől nem pusztul el de távol tartja a "tápláléktól".Ha nem tud enni is elpusztul.Felmosni nem szabad csak porszívózni alaposan.
2021. jún. 20. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

#5 Köszönöm az ötleteket!!! Milyen rovarirtóra gondolsz? Illetve a denaturált szesz fújás , petróleumfújás egy erre alkalmas permetezőfejű edénnyel kivitelezhető, vagy Te hogy csináltad?

Én is hallottam arról, hogy ha nem jutnak táplálékhoz, akkor fél-egy éven belül elpusztulnak maguktól is, azáltal, hogy "éhen halnak", de ugye ez szinte kivitelezhetetlen egy lakott helyiségben.

2021. jún. 20. 10:34

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!