Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Utcai nyitott ablak védelme a...

Utcai nyitott ablak védelme a gyereknél?

Figyelt kérdés
Van egy utcára nyíló ablakunk ahol a kisfiam alszik. Éjjel a nagy melegekben muszáj bukóra kinyitni az ablakot, mit tehetek, hogy nehogy bedobjanak neki valamit amíg alszik?

2021. júl. 26. 14:37
 1/7 anonim ***** válasza:
39%
Környezet védő vagyok de szerintem itt szereljetek fel légkondicionáló berendezést,esetleg még riasztó és kamera.
2021. júl. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%

Szúnyogháló?

Ha be akarnának dobni valamit, jó eséllyel megallitja, és a bogarak se jönnek be

2021. júl. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
66%
miért dobna be bárki bármit?
2021. júl. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Sziasztok,


Klíma van, de éjjelre nem szoktuk bekapcsolni. Mondjuk azért dobna be valaki valami gázt, hogy elaludjunk mélyen, és ne ébredjünk fel amíg kirámolja a házat.

2021. júl. 26. 16:44
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
#4 jó ég, ilyen előfordul felétek?? én lehet inkább elköltöznék
2021. júl. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha van haragosotok, akkor van mitől tartanotok, de egyébként én nyugodt lennék. Földszinti a lakástok? Akkor oldjátok meg a szoba szellőzését más irányba, pl. a nappalin, a Ti szobátokon, konyhán, kamrán keresztül, ahogy lehetséges.
2021. júl. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Túl sok a szappanopera 🤣🤣🤣
2021. júl. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!