Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Mezei poloska ellen mit...

Mezei poloska ellen mit csináltok?

Figyelt kérdés

Elkezdtek szaporodni a poloskák a szobámba, ma vagy 20 db-ot szedtem le a függönyről. Milyen módszerrel lehet ezeket írtani?

A szobámról közvetlenül nyílik egy ajtó az erkélyre, arra gondoltam hogy palackkal és egy ledlámpával megpróbálom őket megfogni, még mielőtt bekerülnének a szobába:

[link]


de nem tudom hogy mennyire hatásos, te mit tesztek ellenük?



2021. szept. 26. 00:07
 1/8 anonim ***** válasza:
88%

A fennyel az összeset oda fogod csalni.🥴

Egy jó szunyogháló, ..,de még így is lesz 2-3, de nem 20.

2021. szept. 26. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
65%
Farkas pókokat telepítettem be a házba. Azok le vadásszák a poloskákat.
2021. szept. 26. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%
mennek zacskóba és kuka, sajnos bejutnak, bár van hogy a budiba dobom őket, és a víz leviszi.
2021. szept. 26. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

#1 igen, emiatt lehet nem a legjobb ötlet. de a szúnyogháló nem jó, elég nagy felületet kéne befedni + az ajtót nem is lehet ha néha-néha ki akarok menni.


inkább valami spray-t veszek amivel befújom a nyílászárókat..

2021. szept. 26. 12:02
 5/8 anonim ***** válasza:
85%

Van magneses szunyighalo szúnyoghálóajtora.pl.

Vagy mas hasonlo ajtoszunyoghalo, amin ki lehet menni.

Van rajuk kulon spray isy fujd ray az tuti.

A redőny lyukjain, resein is bemegy, arra lehet tenni halot vagy pl en a zsinornal is betomtem a lyukat...

2021. szept. 26. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
64%
Nálunk mindenhol van szúnyogháló, a teraszajtón elhúzhatós. A bejárati ajtó az egyetlen, ahol nincs, de érdekes módon, ott még nem próbáltak bejönni. Igaz, azt mi sosem hagyjuk nyitva.
2021. szept. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
64%
Meg ruhakat is at kell nezni, ha kint szaradnak, vagy csak ha bemegy az ember.
2021. szept. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én végigpróbáltam már az összes lehetséges módszert és idáig egyetlen hatékony szert találtam, amitől meg is pusztulnak szinte egyből, mert az már nekik is durva. Hideg zsíroldóval permetezem őket. Azt az egyet nem bírják és ahová elér a permet, onnan potyognak is lefele. Utána pedig jó ideig egy darab se megy arrafelé. Viszont erősen ajánlom a védőfelszerelés használatát (gumikesztyű, maszk, védőszemüveg).
2021. okt. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!