Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Fekete férgek a mosdókagylóban?

Fekete férgek a mosdókagylóban?

Figyelt kérdés
Tegnap költöztem albérletbe és a fürdőszobában észrevettem, hogy a wc-ben a vízben furcsa vékony fekete apró férgek fickándoznak. Nem tudom mit csináljak velük, hiába húzom le, hiába klóroztam be, hiába öntöttem le az egészet domestossal, megdöglöttek tőle, aztán amikor végre megdöglöttek, lehúztam visszajöttek élők, de rengetegen. A tartályt, amivel lehúzom a wct már felnyitottam, abban nincs semmi, először azt hittem onnan jön, de ezek szerint nem. Tudnátok ajánlani valamit ellenük? Kiráz a hideg ha a fürdőbe be kell menjek

2021. szept. 27. 19:25
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
De hogy szabadúltatok meg tőle? Jó akkor sósav kizárva de mit tegyünk ezzel? Van valami szer vagy por amit a vízbe kellene önteni, ez nem állapot, rengeteg van egymás után mégis hova az égbe rakhatta le a tojásait méghozzá ennyit egy wc-ben? Soha nem volt még erre példa nálam.
2021. szept. 27. 21:27
 12/16 anonim ***** válasza:
64%
Csatornalégy lárvák. Melegíts fel 5 liter ecetet forráspont alá és öntsd a lefolyóba. A mosdók túlfolyóját is kezelni kell.
2021. szept. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
20%
Mondom, hogy sósav, de ha betoji vagy akkor rettgj csak tovább. :D
2021. szept. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
65%
Egyébként milyen ház ez? Valami panellakás? mikor épült?
2021. szept. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
90%

Önts már bele egy adag hypót, vagy forró vizet.

Fotót is küldhettél volna.

Minden bűzzáróba burogass hypót.

2021. szept. 28. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
37%

A wc be sósav

A többi lefolyóba(kád csap mosogató) búvár lefolyótisztító

Ezek e felgyülemlett mocskot is feloldják ahol meghúzhatják maguk ezek

Csak legyen jól szellőztetve

2021. dec. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!