Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Kukacok lepték el a hálószobát...

Kukacok lepték el a hálószobát, mit kell tenni ilyenkor?

Figyelt kérdés
Lambériás a mennyezetünk a hálószobában, fölötte a padlás van. Néhány napja dögszagra lettünk figyelmesek, felmentünk a padlásra, de belülről megközelíthetetlen helyen lehet a tetem, meg kell bontanunk a szigetelést, hogy hozzáférjünk. Mivel dolgoztunk, most nem volt időnk ezt megtenni, ma viszont arra jöttem haza, hogy a lambériáról csontkukacok (vagy nem tudom pontosan milyenek, de rengeteg) potyognak a hálószoba padlójára. Felporszívóztam amit tudtam, matracot kimentettem, a szekrény alá viszont bejuthattak. Most nekimegyek ózongenerátorral, és nyilván holnapra megpróbálok szakembert keresni, de ha sikerül is orvosolni a dögproblémát, mire kell ügyelni? Az állatokra veszélyesek a kukacok? Mossam ki azonnal az összes ruhámat ami a szekrényben volt?

2022. ápr. 14. 18:27
 1/1 anonim válasza:

Beköpte a légy a tetemet, ezekből a kis kukacokból lesz a légy (esetleg valamilyen hasonló repülő rovar). Amúgy nem veszélyesek a kukacok.

(Együttérzek veled - borzaszó érzés lehetett szembesülni a látvánnyal.)

2022. ápr. 18. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!