Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Mivel tudom ártalmatlanná...

Mivel tudom ártalmatlanná tenni a fekete penészt, ha a tulaj nem festi (kezelteti) még ki 10 napig? Okozhat egészségkárosodást?

Figyelt kérdés
Ecet vagy hipóval érdemes áttörölni? Furdoszobaban van.
2022. ápr. 22. 22:53
 1/9 A kérdező kommentje:

Marmint az alberlet tulajdonosa tud a problemarol, de nem cselekszik egy ket napon belul, hanem majd csak 10 nap utan.


Viszont addig en itt tartozkodom az alberletben, es nem tudom, hogy mivel torolhetnem at.

Kb. 3 negyzetmeteres teruleten van.

Felmosoval felnyultam es azzal dorzsoltem az, es ugy nagyja lejott, igy a fal foltos maradt.

Valamilyen fertotelnitovel szeretnem attorolni, viszont mivel mennyezeten van, igy hipotol felek hogy belecseppenne a szemembe....ha azt hasznalnek..ugyanakkor attol is felek,hogy egeszsegre karos lehet elegge

2022. ápr. 22. 22:55
 2/9 anonim ***** válasza:
mi köze ennek a tulajnak? Te használod,miattad van penész.Lehet kapni fújós penészírtót,azzal kell kezelni, nem hipoval meg ecettel
2022. ápr. 22. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ugy ertem, hogy ideiglenesen mit tudok tenni.
2022. ápr. 23. 00:08
 4/9 anonim ***** válasza:

Usd be a Googleba hogy SAVO penész.

Van 2 fajta, konyhai és fürdőbe.


Avval kezeld, majd töröld le!

Arra való.


VISZONT : erősen lúgos, jobban mint a hipó!

Szemedre nagyon vigyázni (mivel fent van azt írod) és keteszthuzat!


A többit előírás szerint.


Kiváló cucc.

2022. ápr. 23. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Elnézést, SZAVO


SZ 🙂

2022. ápr. 23. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

SZAVO-nak van fürdőszobai változata ami nem annyira erős szagú mint a sima. Letörölni nem kell, hanem hagyni kell megszáradni.

Az ilyen olyan letörölgetés elvileg árt, mert akkor szétszóródnak a spórák.


U.I.:

A tulajt abban igenis érinti a penész, hogy a hézban szigetelési vagy szellőzési hibára utalhat, esetleg vizesedésre az adott helyen.

2022. ápr. 23. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hogyne kellene letörölni?


Lefújkálja a penészt, hagyja hatni és xxx óra múlva letörölgetni az elhalt penészt.


Amikor tiszta a fal, akkor be lehet újra - preventív jelleggel - fújni és hagyni megszaradni.

2022. ápr. 23. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

“ A tulajt abban igenis érinti a penész, hogy a hézban szigetelési vagy szellőzési hibára utalhat, esetleg vizesedésre az adott helyen.”


Mi köze a lakás tulajdonosának ahhoz, hogy azt a társasházat, panelt hogy szigetelték? Vagy hogy a lakó fürdés után nem szellőzteti ki a fürdőt vagy nem szellőztet eleget?


Megsúgom, az égvilágon semmi. Elhiszem, hogy egyszerű mindent ráfogni, de azért az emberi butaságot hagyjuk már

2022. ápr. 23. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez nem is a tulaj dolga, neked kéne rendszeresen szellőztetni és nem lenne penész.
2022. ápr. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!