Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Mi lehet ez az ágyamban?

Mi lehet ez az ágyamban?

Figyelt kérdés

Már egy ideje megfigyeltem, hogy a fehér lepedőn szemmel alig látható, vöröses kis bogarak vannak, amiket könnyen szét lehet kenni..

Ma észrevettem, hogy az ablakpárkánynál (az ágy ott van az ablak alatt) egy pókhálóban csomó ilyen kis bogár volt, mint a lepedőn. Megöltem a pókot is, azt hittem, hogy kis pókok. De már nincs pók viszont a lepedő megint tele van kis bogarakkal. Nem értem, hogy kerültek a pókhálóba, vagy mik ezek, valaki segítsen, mert már nagyon elegem van. Tiszták vagyunk, sűrűn mosunk mindent, nem értem.


2022. ápr. 29. 17:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem csípnek?
2022. ápr. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem
2022. ápr. 29. 17:53
 3/4 anonim ***** válasza:
72%

ha zárható a szoba(légtömór) akkor javaslom az ózongenerátort. Amióta ez a pandémia van, azóta használom a szobák fertőtlenítésére, ahol nemcsak a bacilusok-vírusok, de az esetleges póknak, vagy bármilyen nem odavaló betolakodónak esélye sincs. Ezt kétnaponta, esetleg ritkábban csinálom, napi fél óra elég. A ruhák ugyanúgy fertőtlenítve vannak, amiben az utcán(piacon, villamoson)voltam.


Ha lehet, ne szprével fújd ezeket, mert te is belélegzed, sőt a cemotox por sem jó(bár hatásos), mert a levegővel beszívhatod.


Kérj(bérelj)egy ózongenerátort, még az irmagját is kiírtod ezeknek az izéknek..egyszeri alkalomra egy óra pont elég, utána szellőztess, és boldogság..

2022. ápr. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Talán bíbortetű, nem?
2022. ápr. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!