Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Molyok lárváit fedeztem fel...

Molyok lárváit fedeztem fel az ágyamban, mit tehetek ellenük?

Figyelt kérdés

Szövet garnitúrán alszom, és 2 hét nyaralás után (persze nagy hőség után) most megjelentek. Aludni sem túl biztató így.


Levendula olajjal esetleg ha csöppentek az ágyra, az kiűzi őket? Alaposan kiporszívóztam a garnitúrát, kimossuk az ágyneműt. Mit tehetek még? Ha jól láttam, a szőnyegben is van elvétve 1-2.


Köszi!!!!!


2015. aug. 26. 08:18
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer - úgy 15 éve a gyapjúszőnyegbe költöztek be, azóta küzdök velük. Valahol mindig felbukkannak (főleg tavasszal), pedig már alig van gyapjú a lakásban. A petéket napoztatással, vasalással, ecetes áztatással lehet irtani, a levendula semmit nem ér. Ha repülnek, reggelente levadászom őket, lehet kapni csapdákat, mindenféle vegyszereket, sajnos örökös küzdelem. Bár nálam egyre kisebbek és kevesebben vannak, de oda kell figyelnem.
2015. aug. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!