Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Legyek ellen valami megoldas ?

Legyek ellen valami megoldas ?

Figyelt kérdés
Nagyon sok a legy… vettunk ilyen ragacs szallagot hat kikerulik konkretan… van irtoszer is de azt nem lehet non stop fujkalni + nem is egezseges … valami praktika letezik erre ? Kitenni valamit ami vagy eluzi vagy bevonza es “ csapdaba ejti” ?
2022. máj. 12. 19:52
 1/7 anonim ***** válasza:
97%
Szúnyogháló
2022. máj. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Talán ha nem tartanátok disznókat.
2022. máj. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Kedves mama hogy van? :)
2022. máj. 13. 18:35
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

Kösz jól!

Remélem, hogy a tiéd is jól érzi magát a menhelyen ahová beadtátok szegényt.

Normális, tiszta, higiénikus helyen nincsenek legyek, csak ott ahol olyan putrisak a körülmények, vagyis ahol jól érzik magukat. Ilyenek azok a helyek ahol rendkívül nagy kosz, a mocsok, és/vagy állatokat tartanak pl. disznókat, teheneket stb...

A légy egy okos állat és csak ott érzi jól magát, ahol talál magának bőven táplálékot. Ilyen pl. a ló- és disznószar, romlott ételek, dögkutak, kutyatenyészetek, mocskos konyhák, putrik stb...-k környezete.


Nálunk Bp.-en pl. szinte egész nap tárva-nyitva a teraszajtó, de még nem láttunk idén legyet a lakásban, pedig kertes családi ház.

Igaz, hogy itt senki nem él mocsokban és senki sem tart haszonállatokat a pázsitján.

2022. máj. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mikor a hazat megvettuk is tele volt leggyel ez tavaly szeptemberbe volt teljes ures hazba :) jelenleg teljesen fel van ujitva es retek sose volt… tehen meg kb 3 utcaval lejebb van… ne itelkezz ha azt se tudod ki vagyok.. te egy habiszti gyoker az stimm de nem erre voltam kivancsi :D
2022. máj. 13. 22:00
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

Nézd! Nem én élek valami trágyázott fertő közepén, hanem ti.

Nem az én egészségem van veszélyben, hanem a tiétek.

Nem az én ételeimet köpik be a legyek, hanem a tiéteket.

Nem nálam szállnak rá az elől hagyott ételekre közvetlenül a trágyákról, hanem nálatok.

Nem engem fertőznek majd meg, hanem titeket.


Jópofáskodhatsz, de -mint tudjuk- a legyek a szaros-rohadós környezetet szeretik, és több millió légy nem tévedhet!


Na pá, kisgyerek.

2022. máj. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Neked tenyleg beteg az agyad… 😰 éljél jobb eletet mint most, és talán nem akarsz elnyomni magadba valamit… szeretnél ilyen “ fertőbe” élni, tovabbi valaszra toled nincs szuksegem

Pusza paraszt, kivanom javuljon az eleted jobb iranyba, es csak annyi problemad legyen mint nekem a legyek 😘

2022. máj. 14. 10:09

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!