Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Első irtás után három nappal...

Első irtás után három nappal még mindig ágyi poloska csípések, normális ez?

Figyelt kérdés
Három nappal vagyok az első irtás után, de még mindig vannak rajtam csípések. Sőt, most vettem észre a táskámon egy kisebb, még gondolom, nem felnőtt példány ágyi poloskát. A táskát nem a hálóban tartottam. Az első poloska, amit láttam, eddig még eggyel sem találkoztam, csak az irtás után elhullott egyedeket láttam. A második irtás elvileg a kikelt petéknek lenne, nem? De gondolom, közben abba kellett volna maradnia a csípéseknek.
2022. jún. 25. 08:08
 1/3 A kérdező kommentje:
És lehet, hogy az első irtás után durvább lesz a helyzet? Napközben talált poloska...
2022. jún. 25. 08:09
 2/3 anonim ***** válasza:
Első írtás nem fogja kiírtani, több kell sajnos. Ruháidat érdemes kimosni, a szekrényeket kitörőlni. Kanapékat, ágyakat úgy szintén. Ha szerencséd van nem kell eldobni semmit
2022. jún. 25. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

kölcsönözz egy jobb ózongenerátort. Vagy szobánként, vagy komplett lakást ózonozol(ha elmész otthonról)nemhogy ágyi poloska, de sem bacilus, sem vírus, sem más élőlény nem éli túl. Napi kétszer egy óra, két napon át, utána szellőztetsz, arantált a siker.


Persze az ágyneműt, és ruhákat nem szabad összehajtva elzárni, pont az a lényeg, hogy az O3(ózon) mindenhez hozzáférjen.


Én ezt teszem. Még a kocsit is ózonozom, sőt a cipőmet is.

2022. jún. 25. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!