Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Hangyák mindenhol. Miért?

Hangyák mindenhol. Miért?

Figyelt kérdés
Áprilisban egyre több kezdett a kertben lenni, májusban még több, és sok lyukat is láttam a földben. Júniusban már az egész kertben nem volt olyan hely, ahol ne lehetne látni hangyákat,térkövön is, fűben is teli voltak, sőt,a növényeken,bokrokon is, hiszen szállították a levéltetűket, ezzel komoly fertőzést okozva nekik. A levéltetűk kezelve lettek egyébként,de nem lett kevesebb hangya. Pár hete lehet látni a kertben nagyobb hangyákat is,azok is feketék,de nagyon kevés volt a nagyokból,most már egyre több. Most egyik napról a másikra minden teli van a kertben kicsi hamgyákkal, nagyokkal, sőt, még szárnyashangyákkal is,ez már három fajta. A házunk homlokzatára pedig hatalmas,de tényleg hatalmas szárnyashangyák repülnek,majd másznak felfelé,megöltem egy-kettőt, az a vicc, hogy ők valahonnan máshonnan jönnek szerintem. Mi a fene folyik itt?
2022. júl. 8. 18:42
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Valoszinű a himek kissebbek. Ezért van méret külömbség.
2022. júl. 9. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

nálam ugyanez a szitu. A kertben jó helyen vannak, csak a házon ne jelejenek meg, vagy a lakásban.


A szárnyashangyák évtizedek óta ilyenkor buliznak, mindenhol ott vannak, aztán eltűnnek.(3 nap)


Nem kell írtóember, a természet így működik.

2022. júl. 9. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!