Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Melyik a leghatásosabb rovarir...

Melyik a leghatásosabb rovarirtó szer nagytestű pókokra?

Figyelt kérdés

Ma volt bent valamilyen 2,5-3 centis, vastaglábú pókféle (nem keresztes, talán farkaspókféle) a lakásban, és a a Protect mászórovar elleni spray nem igazán használt. Ráfújtam körülbelül a fél flakont és még mindig rohant. Megfogni nem tudom, mert a fújótávolságot is alig bírtam megtartani a félelemtől, másrészt allergiás vagyok a legtöbb csípésre, ezért nem kockáztathatom meg, hogy élve bent maradjon. (Szúnyogcsípéstől is golflabdanagyságú duzzanat lett a karomon, darázscsípéstől meg kórházba kerültem szóval ez nálam tényleg nem játék)

Évente átlagosan kettő ilyen nagy pók jön be a házba, eddig apám kivitte őket, de ő már nincs velem így kell valami hatásos megoldás ellenük...



2022. aug. 4. 20:50
 1/7 anonim ***** válasza:
48%

Leghatásosabb a papucs.

Volt pók, nincs pók...

2022. aug. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%

Papucs.

De ha nem basztatod akkor nem csíp meg, és még a szunyogokat is elkapja.

2022. aug. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
45%

Azonnal nem hatnak, de idővel elvileg igen. Ilyen pl az insecticide is.

Ha gyorsan hatót akarsz, akkor valami erős darázsírtót próbálj. Azokat ők se szeretik.

2022. aug. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem akarom piszkálni, de elég ha hagyom, hogy a lakásban mászkáljon, aztán nem veszem észre, véletlenül hozzányúlok, megmar és meg is van a baj.

Szúnyog szerencsére nincs a lakásban.


Köszönöm, akkor legközelebb azzal próbálkozom!

2022. aug. 4. 21:30
 5/7 anonim ***** válasza:
64%
zárt térben az ózongenerátor az igazán hatásos, csak ember ne legyen a szobában..az ózon hatását nem éli túl.
2022. aug. 5. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ózongenerátorról még nem is hallottam. Rákeresek, köszönöm!
2022. aug. 6. 14:13
 7/7 A kérdező kommentje:

Végül a darázsirtót próbáltam ki egy ugyanolyan, ugyanakkora pókon. A wc-n ültem amikor a kád alól kiszaladt, fel a papucsomra. Konkrétan leugrottam az ülőkéről annyira megijesztett.

Nem tudom megölte-e mert ugyanúgy elszaladt, be a tisztítószeres flakonok közé. Később ránézek, de nagyon erős a szer és elszédültem tőle, szóval ki kellett jönnöm onnan egyből.

2022. aug. 12. 16:06

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!