Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Ha az irtószerek nem használna...

Ha az irtószerek nem használnak, akkor hogyan lehet kiirtani az ágyi poloskákat?

Figyelt kérdés

Ma beszéltem egy irtóval, aki azt mondta, hogy egy darabig nem vállal ágyi poloska irtást, mert a jelenleg kapható szerek egyike sem hatásos. Van gázmesteri végzettsége, tehát minden elérhető szerhez hozzájuthat. Tehát más irtó sem használhat jobb vegyszereket, de azok elvállalják velük az írtást, míg ez az ember bevallotta, hogy nem kellően hatásosak.

Vagyis akárkit is hívunk, senki sem fog tudni hatákony irtást végezni?! De akkor mit lehet tenni? Szerinte a gőzgépek sem hatékonyak, hisz csak azok a kártevők pusztulnak el, amiket közvetlenül ér a hő, vagyis amiket nem találunk meg, azok tovább élnek.



2022. aug. 9. 21:40
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
De, én már leelenoriztem csak nálam az ablakon jönnek be. Van különben fertőtlenítő szer a sparnan ha sok 100 van.5 másodperc alatt kinyitja őket szó szerint.
2022. aug. 17. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Pedig én már leellenoriztem és úgy működött csak nálam az ablakon jönnek be. De van a sparba fertőtlenítő az 100-assaval irtja azonnal max 5 másodperc alatt ,de büdös. Ha valaki ujratelepiti őket vagy az ablakon bejön az ellen veréssel lehet védekezni.
2022. aug. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Az ágyi poloska nem jön be az ablakon!
2022. aug. 17. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
#12-es (11:20), mi annak a fertőtlenítőszernek a neve, amit a Sparban vettél?
2022. aug. 17. 23:42
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!