Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Darázs be jöhet a klímán...

Darázs be jöhet a klímán keresztül?

Figyelt kérdés
Sziasztok kérlek segítsetek. 2 klíma van a házában egyik a hálóba. ( így vettük a házat) kb másfél hónapja volt kint a szakember kitisztítani. Azóta nem volt használva az a klima. Tegnap fel kapcsoltuk kb fél óráig ment. Az idő alatt nem tartozkodtunk a szobába. Majd reggel arra keltem fel, hogy meg csípett egy darázs. Gondoltam be jött valahol. Majd egyre többet találtam. Kb a hálóba már le csaptam 15ot. Arra gondolok hogy a Kilmabol jöttek elő? Lehetséges? Bele fujtam rovarirtót de még csak találok darazsat! Mit lehetne tenni?
2022. aug. 19. 11:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

A klímából megy a kültéri egységhez cső és villany. Át van fúrva a fal. Ha nincs eltömítve, akkor esetleg befészkelhettek a darazsak. Purhabbal mindkét oldalról ki kell nyomni.

Vagy máshol jönnek be. Régi parasztház esetén deszka mennyezenél például.

2022. aug. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
15%

nem lehetséges, a klímában szűrők vannak, azon nem jut át

sokkal valószínűbb, hogy az ajtón jött be, pl. ruhádra akaszkodva

2022. aug. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
az #1-es válasza tökéletes.
2022. aug. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Kocka ház. Meg néztem a kültérinél nagy lyuk van a csöveknél
2022. aug. 19. 12:56
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan igy jártam én is, mire sikerült felfedeztem, hogy a klíma-csöveknek fúrt lyukon jönnek be a csövek mellett.
2022. aug. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
88%
2# azt sem tudod hogyan működik a klíma. Marhaságot ne írjál.
2022. aug. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem az az eset, amikor csak ugy beteved egy valahol, mert 15+darazs az nem veletlen.


Valoszinuleg feszek van a klimaban kint, sajnos elofordul. Szet kene szedni es ugy irtani, leverni a feszket.

2022. aug. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!