Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Kérlek mondjátok, hogy ez nem...

Kérlek mondjátok, hogy ez nem csótány! Ugye? 🙏

Figyelt kérdés

[link]


Ő volt az, akit lefekvés előtt kiszúrtam a parkettán. Nem tudom mekkora egy kifejlett példány, bármi is ez...Ez a jószág kb körömnyi méretű volt, tehát annyira nem nagy.

Fekete. De elég gyorsan mászott (nem tudom ez számít -e, nekem igen, ha esetleg menekülnöm kell 😅)


Mire érdemes figyelni? Hol érdemes megnézni, hogy baj van-e? Eddig csak ezzel az eggyel találkoztam, holnap szerintem minden sarkot befújok rovarirtóval, már csak a lelki nyugalmamért is.

Mit lehet tenni, hogy ne legyen rosszabb? Hogy védekezzek?


2022. okt. 5. 00:48
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Elkeserítselek?🤔


EZ csótány!

[link]

Hasonlítsd össze!

2022. okt. 5. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Hát ami ugyanolyan az a csápja.

A potroha más volt. Kerekebb mint a képen amit linkeltél.

És ilyenkro mit lehet tenni?

Mitől jelennek meg ezek?

Ha egy van akkor több is van? Hol? (Merre ne menjek?)

2022. okt. 5. 00:57
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Vegyél csótánycsapdát! Minden háztartási felszerelés boltban, de a Rossmannban, DM-ben is kapható.

[link]

2022. okt. 5. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Már csak azért is érdemes ilyet venned, mert abból kiderül, hogy ez az egy volt, vagy több is van.

De hogy megnyugodj, nem vagyok szakértő, lehet, hogy tévedek és nem csótány volt

2022. okt. 5. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Nézegettem ezeket, de azt se tudom hol állítsam fel, hol érdemes.

Most körülnéztem, konyhában fürdőszobában, csöveket, zugokat, sehol semmi.


De azért várok még, hátha ír valaki hozzáértő majd holnap, vagy valamikor....

2022. okt. 5. 01:12
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Hívjál irtással foglalkozó szakembert!Én is próbálkoztam kereskedelemben kapható szerekkel, semmit nem értek.(rengeteg pénz) Hívtam egy szakembert, és gélezéssel két nap alatt eltűntek.Csak gázmesteri engedéllyel rendelkező ember vásárolhatja meg, te nem.Na meg nem ártani a szomszédoknak is elvégeztetni az irtást, mert vissza fognak térni.
2022. okt. 5. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Ok, de hol vannak? Vagy ez az 1 volt csak? 😅
2022. okt. 5. 07:07
 8/18 anonim ***** válasza:

Ez egy komisz kisz csotany.

Jelenleg tiz emeletesban berelek panelt az elso emeleten, az epuleten keresztul fut szemetledobo. Ebben az epuletben a szemetledoboban tenyesznek, azt vettem eszre h a regi ajto alja meg van vetemedve valahogy, es vannak alul rajta resek. Multkor rajta kaptam egy csotit action kozben, ahogy maszik be alul hozzam. Szval nalam csak beszteppelnek a bejarati ajton. Fujtam a kuszobre es kornyekere csotanyriaszto spret, meg kiraktam lakason belul 3 csapdat, es a lakason kivul a szemetledobo kozvetlen nyilasa melle is tettem csapdat.

De okt vegeig lakok itt, mar koltozkodesben vagyok, hala egnek.

2022. okt. 5. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Ok, de hol vannak? Vigyek? :-D

A csótány alapból rejtőzködő életet él.Éjszaka mikor kimégy a wc-re , konyhába ahol vizes blokk van ott szeretnek lenni.Amikor felkapcsolod a villanyt akkor slisszolnak el.

2022. okt. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Nem köszi én ettől az 1-től is majdnem elokádtam magam...


Na ezért nem megyek én WC-re éjszaka...

2022. okt. 5. 14:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!