Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Ez vajon milyen élősködő...

Ez vajon milyen élősködő lehetett?

Figyelt kérdés
Tegnap a gyerekszobában a szőnyegen láttam 2 kis élősködőt és azóta nem megy ki a fejemből. Nagyon nagyon szaporak voltak,gyorsan mozogtak, kusztak fekete Kb 1-2 cm hosszú lehetett. Megöltem őket egy zsepivel de azóta azon gondolkodom hogy mi lehetett, milyen állat, mert gondolom nem csak ketten voltak. Nem tudom sajnos máshogy leirni. Kicsi, kúszó mászó nagyon fürge. :D
2022. okt. 23. 10:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Féreg vagy giliszta?
2022. okt. 24. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Inkabb féreg szerintem. Durva
2022. okt. 24. 13:23
 3/5 anonim ***** válasza:
Gyerekeket vidd el az orvoshoz, vagy ha van háziállat őket is, féreghajtó kellene gyorsan.
2022. okt. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De semmi baja a gyereknek.
2022. okt. 24. 17:00
 5/5 A kérdező kommentje:
Amugy az állat testen ilyen háló szerű valami volt ,lehet hogy abból még valami nagyobb állat kikelne. Teljesen normális körülmények között élünk, tiszta minden, úgyhogy abszolút nem értem....
2022. okt. 24. 17:09

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!