Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Mit csináljak, ha a környéken...

Mit csináljak, ha a környéken állandóan ugatnak a kutyák és egy perc nyugalma sincs az embernek?

Figyelt kérdés

Eddig is borzasztó volt, mert éjszakánként többször felébredek, kutyák járkálnak a környéken (falu) mert a gazdák lesz**ják őket, a szomszédos házaknál szintén vannak az udvaron kutyák, egész éjjel ugatnak, azok a gazdák is szintén lesz**ják és azért eléggé ki tudja készíteni az embert, ha úgy kele éjszakánként, mintha csecsemőm lenne...

Most már napközben is ez megy sokszor.


Éjjelente szoktam használni füldugót, de már csak nagyon ritkán tudom, mert szűkek a hallójárataim és már teljesen felsértette mindkét fülem a dugó.


Köszönöm, ha vannak hasznos tippjeitek.


2022. dec. 1. 14:27
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Én sose értettem, hogy a saját gazdáikat hogyhogy nem zavarja az órákhosszat ugatás.... :-O :-O
2022. dec. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
37%
Gondolom nem ott laktál eddig; inkàbb városba. Egyik rákezd, másik kutya folytatja. Ez a szokás. Beszélgetnek.
2022. dec. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

De igen, itt nőttem fel. Az utóbbi hetekben megy ez mert járkálnak a c*gók kutyái, azokat meg nem érdekli az ugatás, akinek a kutyája egész éjjel ugatja a kint járkálókat.

Próbáltam nem kitérni erre de sajnos így van.

De ha "ez a szokás" hát ki nem sz**ja le. Dolgozok, aludnék, ez nem normális. Nem csak nekem, másnak sem.

2022. dec. 1. 16:03
 4/8 anonim ***** válasza:
77%
Vegyél egy kutyaugatásos hangszórót és bömböltesd te is egész nap. Előbb utóbb rájönnek a kutyatulajok, hogy esetleg zavarhat is valakit a kutyájuk.
2022. dec. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

Ok nélkül biztos nem ugatnak.Arra nem gondoltál hogy macskák kint bóklásznak az úton ? Én magam győződtem meg róla,kimentem megnézni mit is ugatnak.

A macska ül az út közepén,szemben a kutyákkal.Ott nyalogatja magát .

Meg rezzentettem.Elfutott 15 mre,és újból leült.

2022. dec. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyen problémad, van erre nem sok megoldás van. Írhatnám a jegyzőt és birtokvédelmet, vagy a kóborkutyát bejelented a sintérnek.
2022. dec. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Es ki a faszt erdekel 5-os, hogy miert ugatnak a kutyak? Ne haragudj,de amikor mar honapok ota max 4 orat alszol toluk, te se lennel mar ennyire turelmes, hogy elemezgesd az okat.

Mi vegul elkoltoztunk, hala a jo egnek csak alberletben eltunk ott. De amugy jegyzonel volt jelentve tobbszor is, szartak ra.

Allatvedoket is hivogattunk, mert mellettunk konkretan egy putri volt 15+ kutyaval, szinten szartak ra. Es amugy a legszomorubb az volt, hogy amikor kivettuk a hazat, akkor tok normalis szomszedaink voltak, csak sajnos 2 even belul meghaltak, aztan valahogy valamilyen modon 8-an bekoltoztek abba a hazba, a millio kutyaval.

2022. dec. 2. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Igen, ez borzalmas és nem nagyon lehet vele mit csinálni azt vettem észre... baromira megutáltam a kutyákat. Hangosak és idegesítők.

azt hallottam a faluban sok helyen van ilyen probléma és nem csinálnak semmit.

2022. dec. 2. 14:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!