Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Elől töltős mosógépem állandóa...

Elől töltős mosógépem állandóan az ajtóhoz, a gumirozott részre "köpi" a kapszulás mosószert, van valami trükkje, hogy ne csinálja ezt?

Figyelt kérdés

Ráadásul van olyan, amikor nem is engedi kinyitni az ajtót, így nem tudom megigazítani. Már próbáltam a ruhák alá, közé, mögé tenni, de 10 mosásból 7x tuti ezt csinálja.

[link]



2016. okt. 29. 20:23
 1/10 A kérdező kommentje:
*előltöltős
2016. okt. 29. 20:24
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
:OOOOOO nekem sose csinál ilyet, próbáld meg előtte feloldani vízben és miközben tölti magát a gép beleöntöd
2016. okt. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
54%
Csinált már ilyet nekem is egyszer.Semmi gond nem volt,ahogy forgott a dob,forgott a kapszula is,illetve feloldódik úgyis,és akkor majd átjárja a ruhákat.De én nem szeretem a kapszulát,adagolókupakos folyékony Persil a favorit.
2016. okt. 29. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Beletehetnéd egy mosóhálóba a kapszulát, vagy ha az nincs egy régi rossz harisnyába csomóznám bele. Így jobban bekeveredik a ruhák közé.
2016. okt. 30. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Sajnos nem oldódik fel.

Amikor a kép készült épp állt a dob, annyi víz van csak benne, hogy épp a gumírozott részig ér. Az 1 órás mosásból, már csak 20 perc volt vissza, tehát 40 perc alatt csak feloldódott volna.

Használok port is és gélt is, de a kapszulákat is nagyon szeretem. A mosózsákot megpróbálom még, arra nem is gondoltam.


Köszönöm!

2016. okt. 30. 00:26
 6/10 anonim ***** válasza:
Attól még ugyanolyan hatásos, ha onnan is feloldodik. Ha nem oldódik fel, akkor vagy túl alacsony hőfokon mosol, vagy rossz a kapszula minősége.
2016. okt. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Nem oldódik fel, sem 40, sem 60 fokon. Ariel és Persil kapszulákkal próbálkoztam eddig.

Lehet, hogy akkor az a baj, hogy kevés vízzel mos, de azzal pedig nem tudok mit kezdeni.

2016. okt. 30. 16:14
 8/10 anonim ***** válasza:

Az enyém is odamegy az ajtóhoz, de feloldodik onnan is. Ariel a kapszula. Enyém is kevés vízzel mos, de mosás végére eltunik a cucc.

Lehet nem éri ott a víz a tiedet? Ha nincs mosózsakod, esetleg párnahuzatba tedd be.

2016. nov. 1. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én ki sem próbàlom a kapszulàs mosószert pont e miatt. Samsung mosógépem az ajtóhoz köpi a kis dolgokat (harisnyazokni, pici pamut titokzokni stb.)

Azóta ezeket mosózsàkba teszem.

Ha ragaszkodsz a kapszulàhoz tedd mosózsàkba, nagyobb zokniba stb.

2016. nov. 2. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Öntsél annyi vizet a mosószerrekeszbe hogy a víz felemelje a kapszulát. én ezt szoktam ilyenkor csinálni. ;)
2016. nov. 7. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!