Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Egy periódus alatt mennyi...

Egy periódus alatt mennyi volt a legtöbb egér amit megfogtak a csapdák (házon belül)?

Figyelt kérdés

Falun élek, tömésházban. A falak kijavítva, ajtók becsukva, de havonta mindig van mozgás. Hozzászoktam, folyamatosan meg vannak vetve a csapdák.

Gyerekként a rekord 2-3 nap leforgása alatt 13db egér volt, leginkább a szaporulat.


2023. jan. 2. 10:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem nem csapdám van, hanem macskám. Az idei rekord 3 egér 2 nap alatt. Bejöttek körbenézni, a macsekunk marasztalta őket... Egy-egy be szokott tévedni, de nem marad sokáig.

A sufniban élénkebb az élet, onnan és a szomszédoktól heti 4-5 darabot szokott hozni, estére kifekteti őket a teraszon és várja a jutifalatokat. Előző hónapban hozott egy patkányt is, azért extra jutifalat járt. 🙂

2023. jan. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Gyerekkoromban a galamboknál volt rengeteg egér. (Vályog melléképület, etetett húsgalambok.) A macskák oda nem mehettek be, a kisgalambok miatt. Valahol olvastam a virágcserepes egérfogóról, ezt továbbfejlesztettem, és egy nyári szünetben fogdostam vele az egereket. A csúcs, ha jól emlékszem, 7 egér volt egy fogásra, meg kb. még 5 aznap.

Mikor fogás volt, előhívtam a macskákat, felemeltem a cserepet, és macskák tették a dolgukat. Utána már nyávogva hívtak oda, ahol az egereket kapták...

2023. jan. 3. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

2 nap alatt az 5.-et fogom meg. Egy órája megint felmászott az ablakban lévő függönybe egy szaporulat (ez a mániájuk) a másik meg a szoba fala mellett futott el.

Lassan, de biztosan fogyogatnak. Viszont nagyon bosszantó, főleg mikor vendégek jönnek. Ekkor használom plusz a ragasztót.

2023. jan. 3. 18:08
 4/4 anonim válasza:
én városban élek de szinte mindig van egér a házban. A macska szokta megfogni de van emellett egér csapda. Napi 5-6 a rekord.
2023. jan. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!