Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Ha a penalban csak a mi...

Ha a penalban csak a mi lakásunkban nem teszik le a rovarirtót, tényleg minden bogár hozzánk fog menekülni?

Figyelt kérdés
Ma irtják, de én nem kaptam szabadnapot, így nem tudok otthon lenni, mikor végigmennek a lakásokon. De anyu mondta hogy inkább jelentettem volna beteget mert pár nap múlva tele lesz a lakás rovarokkal. Most tiszta ideges vagyok és borzasztóan haragszom a főnökömre, de tényeg sokat hiányoztam már az ilyen-olyan társasházi dolgok miatt.
2023. jan. 11. 17:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem.
2023. jan. 11. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Minden rovar azért nem, de amelyik túléli a rovarirtást, annak egy része valószínűleg.
2023. jan. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A rovarirtó szertől nem elmenekülnek, hanem megdöglenek a rovarok. Nálad meg túlélik, és esetleg ott lesz az új kiindulási pontjuk.
2023. jan. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Jelenleg nálam nincsenek rovarok
2023. jan. 11. 18:29
 5/9 anonim ***** válasza:

Akkor talán nem is lesz. Nálunk sincsenek, de évi 1x van rovarirtás. 6-10 helyre nyomnak valami borsszemnyi pöttyöt.


Mindenesetre nem fog minden rovar pánikszerűen hozzád futni. Ez humbuk. Abból ered, amit fentebb írtam.

2023. jan. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
17:05-kor kiírt kérdés, amiben azt írod, hogy ma jönnek majd. Ahha.
2023. jan. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"Jelenleg nálam nincsenek rovarok"


Mindig csak a többieknél vannak...

2023. jan. 11. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Mi nem volt érthető? 17 után jöttek, én meg este tízig dolgoztam.
2023. jan. 12. 08:45
 9/9 A kérdező kommentje:
Azt nem tudom, hogy a többieknél vannak-e, nálam nincsenek, nem ia voltak. Félévente jönnek letenni a ragacsokat, ha van bogár, ha nincs.
2023. jan. 12. 08:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!