Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » SOS!!! Mik ezek az apró-apró...

SOS!!! Mik ezek az apró-apró fekete állatok, amikből több ezer van igen kis helyen???

Figyelt kérdés

[link]

Mire jönnek és mivel lehet elűzni?

Amikor összenyomom őket, akkor ezeknek a keverékét érzem: gumi, alma(, ecet)

Nem ételre jönnek. Erdőben vagyok és a holmijaimat ellepik.



2022. szept. 18. 13:22
 1/9 A kérdező kommentje:
Még annyit, hogy ugrálnak.
2022. szept. 18. 13:22
 2/9 A kérdező kommentje:

Azt észrevettem tegnap, hogy őzlábgombára mennek, de csak olyanra, ami már nincs a tönkön rajta.

Tegnap szedtem is egyet, gondolván, hogy elkészítem, de még nem jutottam oda. A tárgyaim mellé tettem, de 1 méterre is megtalálhatóak ezek. Most kitettem a gombát, nincs a közelben. Azóta néhány perc telt el, változás még nincs.

2022. szept. 18. 13:40
 3/9 anonim ***** válasza:
nincs valami nagyítód?
2022. szept. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

[link]

A kupak szándékosan van a képen a méretarány miatt.

2022. szept. 18. 15:25
 5/9 A kérdező kommentje:
2022. szept. 18. 15:27
 6/9 anonim ***** válasza:
28%
Én nem várnám meg amíg megnőnek, nagyon ijesztőek.
2022. szept. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem tetvek.
2022. szept. 18. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Valamilyen ugróvillások.

Azoknak a kis fehéreknek a rokonai, amik a túlöntözött virágcserepekben pattognak.

2022. szept. 19. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm 8-as! Azok.

Elég rémisztő volt amikor elleptek majdnem minden holmim. Este viszont eltűnt a többségük.

A földet lekapartam 1-2 cm vastagan és eltávolítottam. Jelentősen csökkent a számuk, de így is maradtak.

Az elmúlt héten itt nagyon sokat esett az eső és a szárazabb helyekre is bejöttek. Nem kellemes a társaságuk főleg, mert büdösek. És az igen nedves környezetben mindenhol megtalálhatóak voltak; így avarban, fatörzsön 1,5 m magasságban is, halott faágakon, melyek csak részlegesen érintkeznek a talajjal. Hát nem jó a társaságuk... Száraz időben viszont eltűntek, nem tapasztalom a jelenlétüket.

2022. okt. 5. 09:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!