Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Hőkamerával észrevehető lehet...

Hőkamerával észrevehető lehet az ágyipoloska?

Figyelt kérdés

Kérek mindenkit,értelmes válaszokat adjon. Társasházban lakom, valaki behozta és nagyon nehéz kiirtani őket.Űjból megjelennek.

Ezért gondoltam arra,hogy működne e az, hogy hőkamerával felfedni őket. Lehet buta kérdés,nem tudom mire képes egy hőkamera.

Köszönöm előre is a válaszokat.



2023. jan. 31. 21:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem,mert az hidegvérű.
2023. jan. 31. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
62%

az ágyipoloskát csak úgy lehet kiírtani, ha mindent elégetsz..

...nos ez elég durva, de van jobb..beszerzel egy ózongenerátort,és napi kétszer fél órára bekapcsolod, amikor nincs otthon senki..


Akár az ágyba, akár alá teszed, nem kegyelmez az ózon. A szobaajtó legyen csukva(ablak is).az ágyi poloskát elfelejtheted.

2023. jan. 31. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
73%
Csak kutya, macska, madár, hörcsög, akvárium és egyéb kisállat ne maradjon bent, mert azoknak is reszelnek!
2023. jan. 31. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 xp ali ***** válasza:
Nem. Biztosan nem, mert rovarok, nem termelnek jelentős mennyiségű hőt (kb semennyit). Én azon gondolkodom már évek óta, hogy a bekapcsolt melegítő párnára vajon rámásznának-e.
2023. febr. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!