Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Mit csináljak a hangyák ellen?

Mit csináljak a hangyák ellen?

Figyelt kérdés
Pár napja a mosogatómban rengeteg hangya jelenik meg,próbáltam már ecettel mosni takarítani a mosogatót, fertőtlenítővel,lisztettel. Addig eltűnnek,majd pl 2 óra múlva újra rengeteg van. Mit tehetnék. Csak ezen az egy helyen,vagyis a mosogatótálcában
2023. febr. 28. 17:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szerintem az ózon a legjobb. Beszerzel egy ózongenerátort, és odateszed a mosogatóba, bekapcsolod fél órára, ajtót becsukod, egy kicsit pinhengetsz, és fél-háromnegyed óra múlva megnézed az eredményt. Namost ez valószínű nem végleges, aznap még egyszer, aztán másnap megint.


Az ózon előnye, hogy minden más élő valamit is megöl...ember kerülje.


Majd az utánamkövetkezők jobbat mondanak, nekem erre futotta.

2023. febr. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Bolyba behordós csalétket tegyél ki nekik, minden más módszer csak tüneti kezelés.
2023. febr. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%

Kávézacc.

Nagyon utálják.

2023. febr. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem csak a hangyacsapda valt be, mert ezt behordjak a bolyba is, igy elpusztul az osszes.

Probalkoztam mindenfelevel,de csak par napig szunt meg a problema.


En a dm-ben vettem, leraktam osszesen 4 darabot, erre-arra, amerre jartak es kb 1 het volt, mire eltakarodtak.

2023. febr. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%

Használat után tisztán kell hagyni a konyhát, Mosogatás után a mosogató tálcát is el kell mosni. Ezenkívül nem szabad maradékot sem elől hagyni.


Több mint 15 éve nincsenek hangyáim, tehát ez egy jól működő olcsó megoldás!

2023. febr. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Utolsó:Nekem tiszta épp az az hogy egy szem morzsa nincs benne mégis meglepnek..és már tényleg dühít
2023. márc. 1. 03:45
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Az en hangyaim szabadon jarkalhatnak. Egy dolog kockazatos nekik: ha mosogatok, akkor nem erdekel ha lemossa oket. Tobbnyire nincsenek, neha vannak. Igazabol nincs nagy jelentosege. Par tiz darabnal sose nincs tobb egyszerre. Asszem betegseget nem terjesztenek. Bizonyos ertelemben tisztan tartjak a konyhat.
2023. márc. 1. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Ne légy ennyire hangyás.
2023. márc. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
47%

Lepontoztátok a kávézaccot közben az az egyik legjobb hangyariasztó.:)

Micsoda szakértők vagytok édes istenem.:)

2023. márc. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Meg a tiszta konyhát is :)))
2023. márc. 4. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!