Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Mit tudok használni a hangyák...

Mit tudok használni a hangyák ellen?

Figyelt kérdés
Nem olyan régen költöztünk ide. A problémám az, hogy rengeteg hangya jött elő. Mindenhol ott vannak. Minden nap takarítok, egy ideig nem jönnek elő, aztán megint előjönnek. Ennivalót elteszem, a kukát már az ajtó előtt tárolom. Vettünk hangya csapdát, de az azt írja hogy 3 hónap mire hat. Teljesen kikészülök a hangyáktól és félwk, hogy a baba orrába vagy fülébe mászhat.
2023. márc. 29. 12:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog a baba orrába vagy fülébe mászni, nyugodj meg.
2023. márc. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

Ha megtalálod hol mennek be, szórj oda sütőport. Behordják a helyükre, megeszik,és kinyiffannak tőle.

De nyugi, nem fog a babádba belemászni, gondolom nem a földön altatod.

2023. márc. 29. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk is most előjöttek, pedig kifejezetten tisztán tartom a házat. Szerintem nem ezen múlik. Én rendes hangyairtót tettem olyan helyekre, ahova a baba biztosan nem fér hozzá. A miénk már mászik. Pl. konyhabútor lábazat mögé (amit le lehet pattintani), mosógép mögé, tv állvány alá. Az sajnos nem működött, hogy szórtam valahova és 48 óra múlva feltakarítottam, mert hiába tűntette el az akkori hangyákat, amint feltakarítottam, jöttek az újak. Most kb 2 hete szórtam ki a mérget elérhetetlen helyekre, azóta egyet sem láttam hál istennek.
2023. márc. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

3-as vagyok, én ilyet használtam. Elvileg 24 óra mire hat, de gyakorlatilag fél óra után már nem volt mozgás.

[link]

2023. márc. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Biokill.
2023. márc. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 NTBS ***** válasza:
32%
Sütőpor.
2023. márc. 29. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Sütőpor! Felfújja őket
2023. márc. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hangyacsapda. Nekem 4 nap alatt eltuntek.

En ezt vettem:

[link]


Osszesen 3 helyre raktam le a hazban, ahol vonultak.

Nalunk is van baba, meg kutya is, igy nem akartam fujkalni vegyszerrel, ezeket meg le tudtam ugy rakni, hogy ne ferhessenek hozza.

2023. márc. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!