Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Csak nálunk van ennyi muslica?

Csak nálunk van ennyi muslica?

Figyelt kérdés

Az elmúlt 1-2 hétben iszonyatos mennyiségben jelentek meg nálunk, csak nem tudom miért, este villanyt kapcsolva 5-10 darab kering legalább a lámpa körül, meg mindenfele látni őket.

Hiába van szúnyogháló szerintem azon átférnek, csak azt nem tudom mire jöhetnek, vagy miért van ennyi?

Még azt se lehetne mondani, hogy borászkodnánk vagy hasonló, mármint, hogy gyümölcsökre jönnének be.


2023. jún. 17. 08:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nálunk is nagyon sok szokott lenni, ráadásul valami fura, kövérek.
2023. jún. 17. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nálunk is sok van, pedig betondzsungel, gyümölcsök nincsenek, szemetet rendszeresen kidobjuk.
2023. jún. 17. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha kitesszük a gyümölcsmaradékot a komposztba akkor szinte azonnal nekiállnak szaporodni és rengeteg lesz belőlük. Volt hoyg nem vettünk észre egy rossz gyümölcsöt bent a konyhában és azonnal meglepték, tömegesen jöttek be rá.

Porszívó a jó ellenük. Ajtót be kell csukni, hoyg ne menjenek tovább a lakásban és mehet a porszívó falra, bútorra, plafonra, ahol leszállnak.

2023. jún. 17. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
81%

Hát nyilván mégis van valami, aminek a szagát érzik.

Szúnyoghálón nem férnek át. De az lehet, hogy a szélek mellett nem jól illeszkedik.

Nálunk egyelőre még nincsenek. (Szoktak pedig, a sok cefre miatt, de az még egyelőre nincs.)

2023. jún. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Jégszív ***** válasza:

[link]

Egyébként:

Egy borospince fölött jobb, ha a muslincák köröznek, mint a - sirályok... :-)

2023. jún. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az elmúlt pár napban eltűntek, nem tudom mitől, viszont ettől független ez a csapda jó ötlet, de ismét megjelennek, akkor mindenképp kipróbálom. :)
2023. jún. 25. 11:38
 7/7 anonim ***** válasza:
53%
Nálunk is rengeteg van. A mi szúnyoghálónkon is átférnek sajnos.
2023. jún. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!