Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Ezen már nem lehet segíteni?

Ezen már nem lehet segíteni?

Figyelt kérdés
Ellepték a kertünket a bolhák. Múltkor egy ismerősünk kutyájára kellett vigyáznunk, de az olyan szinten bolhás volt, hogy végül nem segítettünk az ismerősünknek és azonnal vissza adtuk neki. Csak néhány percre volt a kertünkben, mégis elleptek minket. Pár nappal később meg már annyira sokan lettek, hogy nem lehetett kilépni a házból. Az ismerősünk nem volt hajlandó bevallani hogy ez az ő hibája, ezért mi rendeltünk az internetről egy nagy kiszerelésű bolha irtó port. De vajon egy ilyen brutális helyzeten segít a bolha irtó? Vagy ettől már sose szabadulunk meg? Minden nap egyre többen vannak.

2023. júl. 14. 15:10
 1/4 anonim ***** válasza:

A bolhairtó - helyes használat esetén - segít.

Ne aggódj. Háború után (igen, éltem és emlékszem rá) mi is tele voltunk tetűvel, bolhával, pedig akkor nem is hallottunk bolhairtóról, de gondos tisztítással, higiéniával megszüntettük.

2023. júl. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi okozta ezt a nagy mértékű inváziót? Emlékszem néztem egyszer egy videot, hogy a fazon úgy fogta meg őket, hogy tányerba rajott vizet és mosogatószert, majd lámpát rakott fölé. Az bevált neki.
2023. júl. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálunk is sok volt háti permetezővel mindent lefújtam,el is tűntek.Por csak állatokra jó.
2023. júl. 15. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Senior Séf ***** válasza:

"Pár nappal később meg már annyira sokan lettek, hogy nem lehetett kilépni a házból."

Aha. A bolhák nem a kertben petéznek, de ha így tennének is, a tojásból min 10 nap alatt kelnek. És ekkor még csak lárva állapotban vannak!

2023. júl. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!