Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Csótányírtás utáni apró...

Csótányírtás utáni apró csótányokkal tapasztalat?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Tanácsra,tapasztalatra lenne szükségem.Június 20-án történt permetezéssel írtás.Jó pár hete nem láttam bent a házban éjjel se mozgó egyedet.Kinti konyhánál találtam csak 1 kintről beszaladó példányt.Tegnap az előszobában a padlón nappal láttam egy aprócska lassan sétáló csótányt,ami elég világos szinte átlátszó volt.Ma találtam a szennyes kosár alatt egy hasonlót csak elpusztulva.Sajnos bejárati ajtó kiderült javításra szorul,mert szerintem ott találhat rést.Lassan 2 hónap eltelt az írtás óta és elvileg a szer 4 hónapig hat.Ezek vajon betévedt egyedek lehettek vagy bent kikelt egyedek?!A szakember azt mondta ha úgy látom kezd elrajzani,akkor szóljak és kijön.Tanácstalan vagyok.Ráadásul bármikor szülhetek már.Tegnap Bábolna csapdát raktam ki.Ma nem volt benne semmi eddig.Köszönöm ha elolvasod és megosztod a tapasztalatod!

2023. aug. 9. 23:12
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Minden irtást ezért kell ismételni. Kikel a következő generáció.
2023. aug. 9. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az kemény, hogy terhesen csótanyirtós házban laksz...
2023. aug. 10. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!