Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Ha kiderülne, hogy ágyi...

Ha kiderülne, hogy ágyi poloskám van, attól még járhatok dolgozni, boltba, stb., vagy remeteéletet kell élni, míg el nem tűnnek?

Figyelt kérdés
Nem tudom, az csípett-e meg, mert pár piros folt van itt-ott a karomon, egymástól kb. 10 centire, 3 a jobbon, 2 a balon, azok közül az egyik az alkaromon, másik felül, a könyökömnél, és nem viszketnek. De ha az, merjek emberek közé menni, vagy kiutálnak, ha megtudják? Tiszta ideg vagyok már, enni se bírok.

2023. aug. 16. 12:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A tudatlanok és a hülyék béllyegeznek meg mindössze. De jobban jársz, ha kimosod az ágyneműdet 60 fokon, aztán meg körbenézel az ágyon és körülötte. Én is túlestem rajta, nyugi. Bár én mindössze 2 példányt találtam, de az is elég volt hozzá, hogy kihívjam a rovarírtókat. Így két irtást követően, megnyugodhatnék, de igazából pszichésen annyira megviselt a dolog, hogy rá sem bírok nézni az ágyra. Hónapok óta a földön alszom. Az is egy badarság, hogy nem lehet kiirtani őket, ezt a rovarirtó mondta. Mert pont hogy ki lehet, ha nem várjuk meg, amíg tömegesen elszaporodnak. És gyorsan szaporodnak, csak szólok.
2023. aug. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Kései Sirató ***** válasza:
91%

Ne beszélj erről senkinek! Nem is biztos, hogy az csípett meg.

Vegyél írtószereket és tedd azt, amit az 1-es írt, mosd ki az ágyneműt!

2023. aug. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
58%
Egyes vagyok, az irtószer semmit sem ér. Ezt elmondta a rovarirtó is, mivel ők teljesen más vegyszerrel dolgoznak. Ha találsz rovart, illetve levedlett bőrt, akkor biztos lehetsz, hogy vannak. Amúgy én elmondtam a munkahelyemen, mivel fennállt a veszélye, hogy ott szehedtem össze, ott is megcsinálták az irtást. Úgyanúgy mehettem dolgozni.
2023. aug. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi, bár engem inkább konkrétan az érdekelne, hogy ha van a lakásban ágyi poloska, akkor attól bejárhatok-e az irodába dolgozni.
2023. aug. 16. 16:44
 5/5 anonim ***** válasza:
Persze, ilyet nem tilt a torveny
2023. aug. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!