Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Társasházi lakásban kinek mi...

Társasházi lakásban kinek mi vált be csótányok ellen?

Figyelt kérdés
Egy ideje már küzdünk ezzel a társasházban, évente 2x jönnek a közös helyiségekbe is írtani, ill. nálunk a lakásban is helyeznek el zseléket, de 1-2 hetente szinte folyamatosan találunk (szerencsére leginkább döglött) példányokat, de ez nyilván azt jelenti, hogy a sok írtás és a tisztán tartott lakás ellenére is jelen vannak továbbra is. Kicsit el vagyok keseredve, hogy mit tudnánk még tenni, ami hatékony lenne, ráadául nemsokára kisbabánk is születik, és a gondolattól is rosszul vagyok, hogy ahol nemsokára mászni fog majd, ott csótányok is felbukkannak néha...
2023. szept. 6. 15:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Meg kell keresni az okát.

És közösen, egy időben kell mindenhol irtani. Közösben is , meg a különtulajdonokban is.

2023. szept. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ahogy első írja, ki kell deríteni hol kerülnek be a lakásba és honnan kerülnek be. A gócpontot kell megszüntetni, vagy megakadályozni, hogy onnan kijussanak.
2023. szept. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
54%

Melyik városban laktok?

Ha ott ahol mi, akkor tudok egy nagyon jó csótányírtot, és (kop kop) nem jönnek be. Általában vizezett sz@rral fújnak, ami nem írt inkább csak kergeti őket.

2023. szept. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Focal csótányirtó gél. Minden négyzetméterre a lakásban nyomtam 4 kis pontot, gyakorlatilag láthatatlan, és 2 héten keresztül csak csótányhullákat találtunk, majd már azt se.
2023. okt. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Foval*
2023. okt. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!