Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Hogy lehet a leggazdaságosabba...

Hogy lehet a leggazdaságosabban megölni a büdösbogarat (poloskát)? WC-ben szoktam lehúzni, de túl sok vízpazarlás.

Figyelt kérdés
Persze demeter takarékos wctartályunk van, de akkor is, arányaiban sok víz. Szóval hogy lehet úgy megölni, hogy ne a wc-ben lehúzás legyen darabonként? Palackba gondoltam dobni, csak zsepivel-wcpapírral nehezen férne a palackba. Azért kell megölni, mert amúgyis fújjj, de mert ha kidobom csak az ablakon, akkor visszarepül. Az egyedül megoldás amit találtam arra, hogy ne legyen minden büdös és ne is jöjjönvissza, az a wcben lehúzás, de jobb lenne vmi rezsicsökkentett ötlet:D

2023. szept. 22. 13:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ki lehet használni, hogy hirtelen veszélyre reflexszerűen ledobják magukat. Egyszerűen alátartasz egy dobozt és megpöckölöd amin van vagy hirtelen hozzáérsz a testéhez.
2023. szept. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
7%
Hűha, neked is megvan a magad baja. Ne élve dobd ki az ablakon, hanem döglötten. Én amúgy csípem őket, mindig élve viszem ki, ha valahogy bekerül, az ablakomon meg szúnyogháló van, a teraszajtón kerülhetnek be valahogy. Élni és élni hagyni.
2023. szept. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
84%

Én télen a tűzbe dobom.

Ilyenkot meg wc. Nem húzom le, csak legközelebb amikor megyek wc-re.

2023. szept. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
34%
Még a fákon ugráltunk és kakival dobáltuk egymást, amikor ezek a poloskák már rég léteztek! Kicsit több tiszteletet!
2023. szept. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
4-es te meg is maradtál azon a szinten.
2023. szept. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
44%
Kemotox!
2023. szept. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
21%
Edd meg, az ingyen van, ráadásul kevesebb fehérjét kell bevinned más forrásból.
2023. szept. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Befőttes üvegben mosogatószeres víz és belepöckölöd. Gyorsan elpusztul, időnként kiborítod a budiba és töltesz friss vizet.
2023. szept. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
13%
Fúrik főd rá.
2023. szept. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
68%
Egy nagy csipesszel megszoktam őket fogni és kib...om az ablakon! Egyébként van már spray büdösbencére is, de a csótányirtó spray hatásos ellenük, viszont a spray is büdös meg a bogár is büdös, akkor egyszerűbb ha megfogod egy csipesszel és megmutatod neki a kijáratot.
2023. szept. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!