Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Miért van az utóbbi időben...

Miért van az utóbbi időben sok pók a lakásban?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben elég sok kaszás pók van a szobámban. A gyermekemnél valamiért nincs. Pedig ugyan annyit szellőztetek, takarítok mindkét helyen. Előző héten szedtem le őket de már megint vagy 5-6 lóg a falon.


Mit lehet ellenük tenni?



2023. szept. 28. 22:37
 1/3 anonim ***** válasza:
54%

Elképzelhető, hogy a szoba környékén keltek ki a kokonból.


A kérdés azonban rossz kategóriában van, a pók egyáltalán nem kártevő, sőt! Megeszi a szúnyogot, kisebb bogarakat. Én sosem bántom őket, igaz, nekem semmi bajom velük, maximum kiteszem őket a kertbe.

2023. szept. 29. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mifelénk is rengeteg van. Ezek szerint kedvezett nekik az időjárás.
2023. szept. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kaszáspók, hanem álkaszáspók. Azokból van rengeteg a lakásokban.

Ha bent kelne ki, akkor nagyon apró lenne, 1 mm-es testtel. Ezek kintről jönnek be, szellőztetéskor. Még a szúnyogháló melletti apró réseket is megtalálják. Nálam semmi rovar nem jön be, de ezek az álkaszások igen. Már tavaly is rengeteg volt belőlük, de idén meg főleg elszaporodtak.

2023. szept. 30. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!