Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Milyen bogár ez?

Milyen bogár ez?

Figyelt kérdés

Nagyon apró ,alig látható.Képet is alig birok jól kivehetőt készíteni.

Babakocsiban a textil pelenkán láttam meg,hogy egy helyen több is van.Másfél-2hete nem használtuk a babakocsit,így ezek is benne voltak hagyva.


[link]


2023. okt. 12. 14:15
 1/6 anonim ***** válasza:

Pacának tűnik. De vmi poloska/atka lehet.

Érdemes nagymosast/takaritast tartani!

2023. okt. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tudom de egyszerűen nem tudtam rendesen lefotózni.Láttam már egyszer a babakocsi belső textiljén már ezeket,akkor atmostam.Most,hogy nem használtuk egy ideig megint.Kb 1 mm éppen csak látni.Olyan volt először mintha kosz szóródott volna csak rá.
2023. okt. 12. 16:41
 3/6 anonim ***** válasza:

A színe nem tetszik nekem, még így fókusz nélkül se 😬



[link]


Erre hasonlít? Mert ezek azok amikkel most tele Párizs.

2023. okt. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Sajnos az ágyi poloskát egy sima mosással nem oldod meg.


Legutóbb koleszba ahol laktam és volt, ott kipateroltak, egy hét vagy mennyi az életciklusa ezeknek, addig teljes lezárás volt, senki nem mehetett be, csak a rovarirtók, jó sok mindent ki is kellett dobni mire kifüstölték õket.

2023. okt. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ágyi poloskát kitudom zárni.Legalábbis nekem nem annak tűnt.Sajnos egyszer albérletben volt szerencsém hozzáígy valamennyire ismerem.Ez annyira apró atkaszerű vagy tetűszerű méret volt.Csak fogalmam sincs mi lehet.
2023. okt. 12. 21:29
 6/6 A kérdező kommentje:

Ezt a képet találtam,ahogy keresgélek.Erre hasonlítottak.

[link]

2023. okt. 12. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!