Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Mit tegyek ha szerintem...

Mit tegyek ha szerintem egerek vannak a matracomban?

Figyelt kérdés

Éjjel hajnalban,mozgást érzek a matracomban ,van hogy kaparást is hallok meg folyamatos mászkálást érzek.

Nem tudom mit tudnék tenni..

Mindenképpen dobjam ki a matracot az lesz a megoldás?


2023. okt. 25. 22:20
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Sürgősen kezd el mérgezni az egereket. Ki kell irtani, most nem részletezett okokból, mert újra beköltözhetnek Mivel az ürülékük a matracban lehet, döglött egerek is lehetnek benne, csere lesz majd a végső megoldás. Amikor nemvagy az ágy közelében később elektronikus riasztóval is megpróbálhatod távoltartani az egereket
2023. okt. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Eger csapda van az ágyam mellett..a matracot dobjam ki?
2023. okt. 25. 22:35
 3/9 anonim ***** válasza:
33%
Macskát tegyél bele .
2023. okt. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
.......
2023. okt. 25. 22:39
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Méreg. Csapda önmagában kevés. Nem fog besétálni 3 - 4 egér 😁. Mindig komplex, több szintű védekezés kell a rágcsálók ellen.
2023. okt. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
50%

Ha csinos lány vagy akkor szerezz magadnak egy kandúrkát aki a dorombolás mellett megfogja az egereket.


Mi van ha nem egerek vannak a matracodban hanem ágyipoloskák?

2023. okt. 26. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
79%
Baszki, az a durva, hogy a matracod még a lakásban van, es még alszol is rajta. Szerintem hagyd, jóvanazúgy.
2023. okt. 26. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Most ez a kérdés komoly? Így alszol rajta?
2023. okt. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem..most a matracot levettem az ágyról aztán lehet nem is azzal van a baj hanem az ágy matrac részében...nemtudom még
2023. okt. 26. 15:28

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!