Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » A rengeteg poloska valamire...

A rengeteg poloska valamire hasznos is, vagy csak büdös és undorító, és ennyit tud?

Figyelt kérdés
2023. nov. 2. 13:36
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
igen,sajnos gyakorlatilag semmilyen más állat nem eszi meg, mert büdös.Egyszer láttam egy imátkozósáskát, amelyik evett egy poloskát, de szerintem ez extrém ritka.
2023. nov. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Semmilyen ökológiai hasznuk nincs, még az eredeti élőhelyükön is csak kártevők. Nem tudom, miért léteznek egyáltalán.
2023. nov. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
84%

Semelyik élőlény nem azért létezik, mert valami haszna van. (Beleértve téged is.)

Hanem mert a világ mechanikusan működik, ami életben tud maradni, az életben marad. Ami szaporodni tud, az szaporodik.

Az egy dolog, hogy egyik-másik élőlény kihasznál egy más élőlényt. De az a más élőlény nem azért létezik, hanem csak úgy. Nem azért létezik egér, hogy a macskának legyen mit enni. Hanem a macska azért eszi meg az egeret, mert az létezik.

2023. nov. 3. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!