Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Mik ezek? Milyen rovarok?...

Mik ezek? Milyen rovarok? Hogyan írtsam ki?

Figyelt kérdés
Szóval van egy kis penész és magas páratartalom problémánk az új lakásban ,ami ugye nincs kiszáradva. Sajnos az egyik bútor mögött is megjelentek és abban voltak ilyen apró vöröses barnás bogarak . Letöröltem , visszatértek. Olvastam utánna és portetű/fürgetetű néven találtam rájuk. A szegőléc és parketta közzé bújnak el, alig lehet őket látni és a falon mászkálnak.Szellőztetünk megy a páramentesítő.Bevállt tippek?és tényleg mik ezek? Neten szinten semmit nem lehet találni róluk!

nov. 21. 11:10
 1/4 anonim válasza:

Nekem is hasonló problémáim voltak. Alagsori szinten lévő szobába gyakran bemásztak pókok, rovarok a szúnyogháló ellenére is.

Én az interneten kerestem rovarírtót, és vannak olyan spriccelős típusok amik a parkettán / falon maradnak napokig és folyamatosan fejtik ki hatásukat. Direkt a rejtőzködő vagy éjszakai életet élő rovarok miatt, amik így belelépnek a vegyszerbe ha előjönnek. Évek óta ilyet használok nyaranta, nekem bevált. Bár nagyobb pókokkal vagy rovarokkal nem bír el, nem valami ultraerős vegyszer, de alapvetően működik.

Célszerű erősebb levegőtisztítót vásárolni ha a jelenlegi nem bír el a páratartalommal, illetve vannak penészálló festékek, amik nehezebben penészesednek. Utóbbival nincs tapasztalatom, de egy próbát megérhet.

nov. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Biokill!
nov. 22. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. :)

Szórtam be nekik permetrin port. Azóta csend és hullaszag van.Remélem hosszútávú megoldás lesz és nem jönnek elő családostól lehetetlen helyekről és állnak bosszút.

nov. 22. 11:27
 4/4 anonim ***** válasza:
Rovarirtóval időnként fújd körbe a szobákat.
nov. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!