Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Meg nem szűnő zajok az àlmenny...

Meg nem szűnő zajok az àlmennyezetben màsnàl is okoz problèmàt? Eddig 15egeret hoztam le a padlàsról... Van èlvefogó, ragasztó, mèreg , de nem hogy megszűnne a dolog. Egyre sűrűbb ès zajosabb lesz.

Figyelt kérdés
nov. 30. 08:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Az egész országban egér/pocok invázió van. Nálunk szerencsére nincs álmennyezet, nálunk csak szimplán bejönnek a házba, kamrába stb..

Naponta 2-3 egeret fognak a csapdák, ami már nem is házi egér hanem a mezei mert ott van a hátán a fekete csík..


Ez a fajta van nálunk [link]

nov. 30. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ne is mondd...

Nálunk patkányok a stukatúrba...

nov. 30. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hozzánk meg nem tudom milyen fajta egér jött be, csak futva láttam, de hosszúkás, virslialakú. Az egérfogó csak félig csapta le, mert csak a szőre maradt. Ez milyen fajta egér lehet szerintetek?

Ami a megoldást illeti, szerintem az élelmeket kell szigorúan elzárni, hozzáférhetetlenné tenni. Ha az nincs, elvileg kidöglenek. De küszködök vele én is.

nov. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ne is mondd, de tényleg. Éjjel nappal azon dolgozok, hogy kívülről lezarjam az osszes kis lyukat ami a padlasra es álmennyezetre tud vezetni. Gipszkartonon borzasztó hangosak, attól felek elragjak odafent a vezetekeket. Padlas teli méreggel, ragaccsal. Holnap bevasarolok es az udvarra is teszek ugy, hogy macska ne ferjen hozzá. Meg veszem a szilikont es tomom be kintrol az osszes rest. Remélem hamarosan kifagynak....
nov. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Làtom nem egyedül küzdök a problèmàval. Idèn rengeteg helyről hallok panaszt.... De kàr idegileg nem bírom, hogy belegondolok ,hogy a gipszkarton felett tele van egèrszarral,huggyal minden
nov. 30. 22:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!