Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Minden este mászkálást érzek?

Minden este mászkálást érzek?

Figyelt kérdés

Mikor lefekszem aludni teljesen mintha mászkálnának az ágyban..

Néha ilyen kaparást is hallok

De mikor megnézem semmi...

Új ágyam van és ha van rajta matrac akkor is nagyon érzem ha leveszem a matracot az ágyról akkor is

Tényleg nem tudom mit lehetne tenni...


dec. 5. 23:35
 1/5 anonim ***** válasza:
31%
És hol, hogyan érzed a mászkálást? Én akkor szoktam kamu bogármászkálást érezni a lábamon, ha sokáig nem borotválom és hosszúra nő rajta a szőr és a takaró birizgálja. :)
dec. 6. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
31%
A fában is lehet ilyen lyukfúró bogár...
dec. 6. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Szellem?
dec. 6. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ez egyatalan nem olyan...hanem mintha több egér mászkálna..de hiába nézem a matracot szét szedve is semmi nyomát nem látom...

Úgyhogy tényleg nem értem..

dec. 6. 13:21
 5/5 anonim ***** válasza:

Ágyi poloska?

Lehet, hogy maga a takaró anyaga szúr. Gyapjú? Az szúr.

Nagyítóval próbáld nézni.

Lehet, hogy az új ágy / takaró kapott valamilyen vegyszeres kezelést és az irritálja a bőröd.

Aztán meg az sincs kizárva, hogy horrorfilmek vagy démoni dolgok következménye a dolog. Nem tudom, hogy ilyen szempontból miket nézel, miket csinálsz.


Nekem ezek jutottak az eszembe.

dec. 7. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!