Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Ágyipoloska irtásnál próbalkoz...

Ágyipoloska irtásnál próbalkozzak boltban kaphato spray-vel?

Figyelt kérdés
jan. 3. 08:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem felesleges. Szakembert kell hívni
jan. 3. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
20%
Ecet és illóolaj válik be legjobban, illetve ezeket lehet használni gőztisztítóval. Viszont függ attól, hogy mennyire súlyos a helyzet és milyen hely. Valahol panelházban el vannak szaporodva és gondatlan szomszédok miatt még az írtó cég sem írtja ki soha.
jan. 3. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
2 éve volt ilyen problémám, akkor jött egy szakamber aki olyan szinte lepermetezte a lakást hogy a mai napi van ahol érzem azt a mocskod büdöset. Mondjuk azóta nem volt poloska, de most ujra jöttek... :(
jan. 3. 10:04
 4/12 anonim ***** válasza:
23%
A szomszédoknak mi köze van az ágyi poloskához?
jan. 3. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Hát onnan jöhet át a csövek mellett?!
jan. 3. 10:54
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem a szomszéd a leggyakoribb szerintem. Nem csótány. Hazahozhatod egy szállodából, használt bútorral, akár egy antikvár könyvvel, turiból, stb.
jan. 3. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
ja lehet... nem tudom :( már arra gondolok hogy az edzőterem szekrényéből hoztam. Az megoldás lehet ha kidobom az ágyat a francba?
jan. 3. 11:12
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem.azzal csak szét szórod az egész hàzba őket.
jan. 3. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

" Használt tárgyak vásárlása, utazás, nagyobb közösségek mind potenciális veszélyforrásai az ágyi poloska behurcolásának. Alapvetően passzív úton így kerülhetnek be egy lakásba, ahol aktív módon saját lábukon minden szobát, vagy szomszédos lakásokat is megfertőzhetnek.


Kiemelten kell foglalkozni továbbá a turizmus kérdésével, ezen belül főleg a külföldi ki- és beutazásokkal. Nyaralásból hazatérő családok saját maguk hurcolják be a poloskákat saját lakásukban. Egy részük már csak akkor veszi észre, hogy baj van mikor már jelentősen elszaporodtak."

jan. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
37%

Repedéseken át.

Egyébként ezekkel és csótányokkal kapcsolatosan kifejezetten járvány van évek óta.

jan. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!