Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Nem tulzás egyböl kártevőirtót...

Nem tulzás egyböl kártevőirtót hívni ágyi poloska esetén?

Figyelt kérdés

A kártevoirto mindent szetbombáz. Utána mindent at kell mosni....


Lehet hogy eleg lenne lekezelni magamnak az ágyam körül egyelőre?


jan. 4. 08:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is eljövettembaz általad leírtakat. Vettem a rossmannban ágyipoloska írót. 4 dobozzal fújtam ki egy hónap alatt.


Eredmény: nem csak a szoba hanem a nappali is tele lett ágyipoloskával. A kanapét és azt ágyat ki kellett dobnom (20 ezerért szállították el), valamint szőnyegeket ki kellett cserélnem. A a Bubbles mosodában mindent átmostunk 60 fokon. Ez is egy csomó pénzbe került.


Kihívtam a kártevő írókat. Háromszor jöttek ki (háromhetente a magyar egyszer). Lefújták az egész lakást, valamint ködöltek. Jelenleg nincsenek poloskáink. Én inkább szakemberre bíznák a poloskaírtást.

jan. 4. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem. Ha marad, ès szaporodik, akkor megszívod, mert egyre nehezebb lesz kiirtani.
jan. 4. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

1es: tehat a helyew sorrend:


Kártevőirtóval 2-3 alkalom.

Utána az agyonfertőzött butort elvitetni. (Sztem nekem az ágyam van fertozve).


Majd nagytakaritas es johet au uj ágy?

jan. 4. 09:04
 4/8 nemaRendőrség ***** válasza:
100%

Kórházakban ha ilyen van akkor nem cicóznak, fogják és elégetik az egész szoba minden ágyneműjét, a lakók minden ruháját stb.

Nem vicc az ágyi poloska, hívd ki az írtót amíg nem kell kidobni az összes ruhádat is

jan. 4. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Sokkal kisebb munka a kártevő írtók uták pakolni és takarítani, mint 1 hónap múlva az összes bútorod és ruhád kidobni, mert már bármit csinálsz, reggelre rommá csípnek a dögök.
jan. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ma reggel arra ébredtem , hogy 3 kifejlett példány volt megdögölve a körülöttem az ágyban. Az írtó ember azt mondja ne költözzek ki a nappaliba, jó így ha előcsalogatom a megbújt példányokat, hogy azok belemenjenek a méregbe.
jan. 5. 08:58
 7/8 anonim ***** válasza:
Azt ugye tudod, hogy 1 kifejlett példányra kb 100 lárva jut?
jan. 5. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
nem tudtam... most gondolkodom hogy ki fogom dobni az ágyamat. Úgy érzem csak abban vannak megbújva.
jan. 5. 09:49

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!