Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Patkány probléma az egész...

Patkány probléma az egész utcában?

Figyelt kérdés
Sziasztok egy kis faluban élek és évek óta patkányokkal van tele az utca sőt ezen felül az utcán felül lévő kisboltnál is folyamat rohangálnak, amikor ez emlitve lett a tulajnak ő csak annyit mondott nem tudnak ellene mit csinálni. Valamilyen szinten megértem mert a mi utcánkban is ez van, környező szomszédok mind romák, tele van az udvaruk mindenféle szeméttel ahol megfészkelnek és átjárnak hozzánk is évek óta. Félünk mert némelyik szomszéd mérgezi őket, nem egyet találtunk megdögölve a mi udvarunkban ami nem előnyös mert kutyáink is vannak és félünk, hogy megeszik őket. Mivel lehetne kiszoritani őket legalább a mi udvarunkból? Vagy teljesen kiirtani ha a környéken senki mást nem érdekel?

jan. 22. 12:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ezeket kiirtani csakis az egész falu összefogásával lehetséges. Ehhez egy megbízott szakember vezetésére lesz szükség.


A saját telkedet védheted patkányra halálos hatású elektromos elkerítéssel, csapdákkal és lassan ható patkánymérgekkel.

jan. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Macska?
jan. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Egy ideje már nincs macskánk de sosem fogdosták őket azelőtt sem. Ezen kivül félnénk, hogy ha megfogja őket akkor mérgezettet talál és megeszi... sajnos jártunk már igy.
jan. 22. 21:33
 4/5 anonim ***** válasza:

Kotorékeb.

Amúgy én is falun éltem, most már Budapesten. Az utóbbi 1 évben olyan szinten elszaporodtak a rágcsálók, hogy ki merem jelenteni, falun 100 év alatt nincs ennyi.

febr. 21. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nagyon eldurvult itt is a helyzet erős illatú növényeket probálunk majd ki, elvileg kutyákra nézve állatbarát de nem turik jól a patkányok
febr. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!