Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » "Okos" egér elleni megoldás?

"Okos" egér elleni megoldás?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Már hónapok óta van az, hogy a konyhában és hálószobában megjelenik egy - két egér ideiglenesen. Pár nap után elszoktak maguktól tűnni, de most hosszabtávon vannak itt. Körülbelül 8-9 csapdát raktam le, ahol járnak, ragacsot, és hagyományos egérfogót is. Csalinak diót, sajtot, lecsó kolbászt, tökmagot tettem rá. Ma reggel láttam kettőt a mosogató alatt, és mindkettő vígan elszaladt a ragacsos karton mellett. Volt nálatok ilyen hasonló eset, hogy csak nehezen tudtátok elkapni Őket?


Köszi.



ápr. 14. 15:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Egy talpraesett falusi macska. :)
ápr. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szalonnát tegyél a hagyományos egérfogóba, de csak kis darabot, hogy távolabbról ne tudja letépni. Ha túl nagy akkor úgy kieszi hogy ki is tud menekülni.
ápr. 14. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Valamit tudnak nálad enni, ha ennyire nem éhesek. Ezt kellene megszüntetni, egérbiztossá tenni minden hozzáférhető dolgot.

A diónál jobbat én nem találtam, erre mindig rá szoktak menni nálam.

ápr. 16. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Be kell etetni. Nekem fém egérfogóm van. (Ajánlgatták a ragasztólapokat,meg az előrecsalizott műanyagokat ,de nekem jobban bejön a hagyományos, a ragasztót nálunk is kiröhögi)


Szóval én azt csináltam miután 3 nap alatt sem lett eredmény, hogy kolbászt raktam a fogóba,de nem húztam fel. Térültem-fordultam, lám eltűnt a kaja. Na becsaliztam egy másikat ugyanabban a helyiségben csak távolabb az elsőtöl,akkor sem húztam fel. Megint eltűnt. Harmadszorra becsaliztam és felhúztam mindkettőt,reggelre meg is volt a 2 egér.

ápr. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!