Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Hogyan írthatnám ki a hangyáka...

Hogyan írthatnám ki a hangyákat főként a padlószőnyeges szobámból?

Figyelt kérdés
Szoktak elvétve lenni a wc-ben, meg a fürdőszobában (bár ott már nem igazán) De a szobámban túl sokan vannak. Bemennek a táskába, ágyba. És csípnek is ezek a kis mocskok. Próbáltunk protektet, egy ideig ették, aztán rájöhettek valamire, mert kikerülik. Ha alaposan körülnézek a szőnyegen, akkor 3-5 dbot,mindig találnék. Már utálok bent lenni, mert koszosnak érzem, pedig mindig minden sarkot, és mindent alaposan kitakarítok, nincsenek morzsák, semmi, de ők valahogy mindig ott vannak.

2012. febr. 11. 07:29
 1/2 Tóth Renátó válasza:
100%
Próbáld meg sütoőporral beszorni a falnál és a sarkoknál.
2013. júl. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nem is vártam, hogy jön még erre válasz:O

Köszönöm, azt már próbáltam, félig meddig használ. Egy ideje nincsenek is:) Amúgy meg inkább a szalalkáli volt hatásosabb, azt utána próbáltam ki. A sütőporon volt, hogy átsétáltak.

2013. júl. 24. 21:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!