Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Csótányok-költözés. Hogy ne...

Csótányok-költözés. Hogy ne vigyem magammal őket?

Figyelt kérdés

A mostani albérletem távhős panel,kiirthatatlan csótányokkal.Rengeteg van,hiába a gélezés,raid,bármi,irtom őket,de mindig kerülnek valahonnan,valószinű fűtéscsövön keresztül.

Költözöm pár hónapon belül.

Nem fogom tudni kiirtani őkt teljesen,ez tény.

Rengeteg holmim van.Hogy ne hurcoljam át őket az új lakásba?

Oké,mindent átnézek,átmosok,bezsékozok,de esetleg még ötlet hogy hogy ne kerüljenek át?

És esetleg hogy mikró elektronikai részéből hogy űzzem ki őkt? (csak a hátuljába mennek be)

Már nagyon elegem van belőlük.



2012. febr. 13. 20:45
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez nagyon nehéz eset, főleg mert a petéiket is átvihetitek, azt még méreggel sem lehet kiirtani.

Néhány ötletem van, de egyik sem egyszerűen megvalósítható: a csótányok nagyon vízhez kötöttek, csak néhány napig bírják folyadék nélkül. A másik, hogy a hideget sem bírják. Tehát ha van lehetőséged, hideg, száraz helyen kellene tárolni egy darabig minden cuccotokat.

A másik, hogy fel kell hívni az irtókat és tanácsot kérni, talán valamilyen elgázosításos módszer működne, van olyan méreg, ami néhány nap alatt elbomlik, tehát a későbbiekben rátok nem ártalmas.

Esetleg az új helyen könnyebb lesz kiirtani őket, bár biztosan nem örülnek majd, ha minden lakásban irtást kell végezni. Mert ugye ahol nincs irtva, ott simán átvészelik a kis szemetek, aztán visszatelepszenek.

2012. febr. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

nyár elején lesz költözés,akkor már jóidő van

fagyasztóládába meg nem tehetek mindent

Ténylegesen kb kisteherautóra való cuccom van


elgázositás már volt,2 hét után a kicsik jöttek elő,mert a petékhez nem ért el valószinű a méreg

2012. febr. 14. 16:25
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor olyankor kellett volna a második gázosítást csinálni. De ezt egy normális irtó brigádnak tudnia kellene. Nem is szabad olyan csapattal szóba állni, ami nem vállal legalább fél év garanciát! Mi egyszer fizettünk és utána annyiszor jöttek ki újra irtani ingyen, ahányszor csak csótányt találtunk. Soha nem volt egy megjegyzésük sem, szóltunk, még a héten jöttek mindig. 2-szer kellett visszahívni őket, azóta tiszta a lakás.
2012. febr. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

9 napig a feje ! nélkül él,

folyadék nélkül meg hónapokig!

olvass utána

2012. márc. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

a szomszédaink néhány ruhászsákot hoztak lakótelepről.

kirakták a kerti lakba.

az udvaron keresztül mászott a házunk felé.

Már tankot is beszereztünk, hogy be ne jöjjenek. szerencsére meg is úsztuk.

2012. márc. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

tudom,elpusztithatatlanok


mikróba mászott egy be,nem láttam,bekapcsoltam,3 percig ment 800watton és nem lett semmi baja a dögnek


ezért akarom megelőzni hogy költözzenek velünk,mert elpusztitani ott se fogjuk tudni őket

2012. márc. 4. 22:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!