Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » A csotányok ellen tényleg...

A csotányok ellen tényleg hatásos a citrom? Help! Fontos!

Figyelt kérdés
olvastam valahol jó a citrom ellenük mert nem szeretik de ha a csótik kajáért a citrom pedig az akkor most riassza vagy vonzza őket tapasztalat?van valami gyors házi módszer amivel távol tartom őket ?már a hálószobákban is vannak és félek aludni (egyik nap arra keltem hogy a nyakamon mászik...

2012. ápr. 28. 23:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A citromos ciftől például félnek. De ha jót akarsz, kihívsz egy bogárirtót, aki egy permetszerrel körbefújja a lakás összes részét. Egy, legfeljebb két alkalom után eltűnnek, ha nincs másik lakás, ahonnan jönne az utánpótlás. Ezt a módszert nálunk ágyi poloska ellen kellett alkalmazni. Ahol előtte laktunk, voltak csótányok, de az egyetlen megoldást a költözés hozta meg. Utána még fél évig "haluciáltam" hogy mozog valami a földön, falon...
2012. ápr. 28. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Van gyors házi módszer több is, csak éppen nem érnek sz-rt se, én kipróbáltam anno minden létező dolgot. 10 alatti összegből kijön a profi rovarirtás, az végleges megoldás, ha nincs utánpótlás.
2012. ápr. 29. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem hatásos, semmi ilyen tutinak mondott módszer, mint pl. uborka, babérlevél, stb. Egyedül a gélezés jó, amit szakemberek végeznek, pár nap alatt végük a dögöknek.
2012. ápr. 29. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire rossz a helyzet, akkor csakis szakembert hívj.
2012. ápr. 29. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
Sütőpor és szódabikarbóna összekeverve,és leszórva.A sütőpor csalogató,a szódabikarbónától felfújódnak és pukk.
2012. ápr. 30. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos csak a költözés a hatásos ha van utánpótlás.


Én próbáltam mindent,1 évig ami létezett kipróbáltam,de a gélezés,permetezés se hatott,nemhogy az olcsó házi praktikák,havi 2-3 raidet elfújkáltam,de semmi,ugyanugy előjöttek,mint kiderült a felső szomszédtól.

Pedig pur habbal,sziloplaszttal is betömtem mindent,de azt is átrágják.


indexes fúrum,én végigolvastam

[link]


sok hasznos tanácsot,tapasztalatot leirnak

2012. máj. 2. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az a baj már mi is a költözésen gondolkodunk...Nem tudjuk kiirtani őket még irtóval sem,mert a fölöttünk lakó nem engedi.

Távoltartani sem tudom őket sehogy?Az a baj már én is beképzelem,ha kinyitopm a szemem azt hiszem ott mászik.A saját lakásomba félek mezitláb kikelni az ágyból.

2013. okt. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!